Karol Balejko misterem AWF

DSC_8414

Dzisiaj w auli bialskiego AWF-u odbyła się Wielka Gala Mister AWF Biała Podlaska. Udział w wyborach wzięło ośmiu najodważniejszych studentów. Jeden z nich zyskał aż trzy tytuły.

Wybory Mistera 2018 rozpoczęły się od przedstawienia uczestników konkursu oraz pierwszego wejścia kandydatów. Każdy z nich miał możliwość zaprezentowania się w luźnym przejściu przy akompaniamencie skocznej muzyki. Drugie wyjście uczestników było bardziej eleganckie. Dzięki jednemu z wielu sponsorów, panowie mieli możliwość zaprezentowania się w pięknie skrojonych garniturach.

Po serii konkursów skierowanych w stronę publiczności przyszła pora na prezentację swojej formy fizycznej. Kandydaci wyszli w samych bokserkach i zatańczyli układ taneczny. Kolejnym etapem było pokazanie swoich zainteresowań. Uczestnicy tańczyli, śpiewali, a nawet częstowali jury swoimi wypiekami.

Wśród publiczności rozlosowano koszulki i bluzy z logo AWF. Widzowie oraz jury mieli możliwość obejrzenia krótkiego filmu z przygotowań do gali.

Wszyscy kandydaci na mistera otrzymali upominki. Po zliczeniu głosów jury, przyszła pora na oficjalne ogłoszenie wyników i wręczenie nagród. Misterzy zostali nagrodzeni w kilku kategoriach. Pierwszą z nich był Mister Poczucia Humoru, którym został Grzegorz Falkowski. Nagrodę za najseksowniejszą sylwetkę plażową otrzymał Bartłomiej Adamkiewicz. Misterem foto został Paweł Wawryniuk.

Drugim Wicemisterem ogłoszono Łukasza Leśniewskiego, a Pierwszym Wicemisterem Pawła Wawryniuka. Nagrodę Mistera Internetu, Mistera Publiczności, a także tytuł Mistera AWF 2018 otrzymał Karol Balejko.

Impreza odbyła się pod patronatem portalu www.bp24.pl.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *