Kasia Kowalska odwiedzi miasto

Kasia Kowalska odwiedzi miasto 15
fot. archiwum

Jedna z najsławniejszych artystek na polskiej scenie muzycznej. Kasia Kowalska w roku 2018 obchodzi jubileusz 25-lecia pracy artystycznej i zimą odwiedzi nasze miasto, by razem z nami świętować swój jubileusz.

W niedzielę (9 grudnia) odbędzie się koncert Kasi Kowalskiej w Bialskim Centrum Kultury przy ulicy Warszawskiej 11. Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów ma w swoim dorobku wiele przebojów takich jak: „Antidotum”, „Prowadź mnie”, „Spowiedź” czy „Być tak blisko”. Jest też zdobywczynią prestiżowych nagród, w tym Fryderyków, a ponad milion sprzedanych płyt piosenkarki jest tylko potwierdzeniem jej niezwykłej pracy. Każdy z albumów Kasi Kowalskiej pokrył się kilkukrotną platyną.

„AYA” to nowa płyta wokalistki, na którą fani czekali aż dziesięć lat. Album jeszcze przed premierą znalazł się na pierwszym miejscu listy sprzedaży płyt Empiku. Jesienią odbędzie się jubileuszowa trasa koncertowa, która jednocześnie rozpromuje nowy album.

Kasia Kowalska, która ma już 25-letnie doświadczenie na scenie, z pewnością zapewni nam widowisko pełne emocji, wrażeń i energii.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *