Katarzyna Nosowska zaśpiewa w Międzyrzecu

Katarzyna Nosowska zaśpiewa w Międzyrzecu 16

W pierwszy weekend czerwca w Międzyrzecu nie zabraknie atrakcji. Koncert wokalistki zespołu Hey to tylko jedna z nich. Sprawdź, co będzie się działo w mieście za niespełna dwa tygodnie.

Miejski festyn rozpocznie się 1 czerwca o godzinie 16. Wtedy zaplanowany jest piknik rodzinny. Będzie wesołe miasteczko, dmuchane zamki, konkurencje sportowe oraz zabawy rekreacyjne. Wszystkie te atrakcje dla dzieci będą nieodpłatne. O godzinie 19 przyjdzie czas na blok koncertowy.

Na scenie pojawią się m.in. Koshyki. Zespół ten powstał w grudniu 2017 roku w Lublinie. Wykonuje on głównie utwory autorstwa swojego wokalisty Daniela Koszyka, półfinalisty 11. edycji programu Must Be The Music. Przewidziany jest również koncert grupy Black Orange, grającej rocka oraz muzykę alternatywną.

Tego dnia na scenie będzie można zobaczyć również Panieneczki. Pochodzące z Bydgoszczy kobiety od kilku lat pasjonuje historia ziemi kujawskiej. Motywem przewodnim ich pierwszej EPki były się sprawy damsko-męskie czy zamążpójście. Nie brakuje również historii o dojrzewaniu i kobiecości.

Nie lada atrakcją będzie koncert Katarzyny Nosowskiej, która gra w jednej z najpopularniejszych grup rockowych w Polsce, w zespole Hey. Nosowska na grywa również solowo. Jej pierwszy album ukazał się w 1996 roku. Została ona nagrodzona Paszportem „Polityki”. Jest również wielokrotną laureatką Nagród Muzycznych „Fryderyk”.

 

Katarzyna Nosowska zaśpiewa w Międzyrzecu 17

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *