Katarzyna Sawczuk w roli głównej

Katarzyna Sawczuk w roli głównej 16

Młoda aktorka i piosenkarka pochodząca z Białej Podlaskiej zagrała już w różnych filmowych i serialowych produkcjach. Tym razem zagra główną rolę w filmie „Jak zostać gwiazdą”.

Katarzyna Sawczuk jako nastolatka wzięła udział w talent show. – Doświadczenia są bardzo ważnym tworzywem w budowaniu roli. Od dziecka jestem bardzo uważna na świat i ludzi. Mam umiejętność zapamiętywania najdrobniejszych szczegółów, a moją otwartość na kontakt z drugim człowiekiem zamieniam w narzędzie pracy. Tak też było w tym przypadku – mówiła Katarzyna w wywiadzie dla niezalezna.pl.

Wcielenie się w rolę „Ostrej” wymagało tygodni ciężkiej pracy gdyż skomplikowane utwory głównej bohaterki znacznie odbiegają od repertuaru Katarzyny.

Do tej pory bialczankę mogliśmy zobaczyć już w filmie „Miasto 44”, „Belfer” oraz serialu „Barwy Szczęścia”. Zagrała także w „Czasie honoru”, do którego wykonała piosenkę promującą produkcję pt. ” Dziewczyna z granatem”. W wieku 17 lat wystąpiła w „The Voice of Poland” gdzie zajęła drugie miejsce.

Udostępnij!

Komentarze: 3

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *