Kawaleria, moda historyczna oraz koncert na dniach gminy

Kawaleria, moda historyczna oraz koncert na dniach gminy 16

Gwiazdą jednej z imprez letnich będzie Krystyna Giżowska oraz zespół Defis. Tłum będzie bawić się w parku platerów w Konstantynowie już po raz 20.

14 lipca odbędzie się XX Dni Konstantynowa . Rozpocznie się o godzinie 14  wręczeniem pucharów z Zawodów Wędkarskich.  Później nastąpi piknik historyczny podczas którego będą pokazy: kawaleryjskie, mody historycznej i taneczne, pojedynki honorowe, turniej strzelecki, konkursy, werbunek rekruta, koncert poezji historycznej, arsenał, namiot oficrski, padok do jazdy konnej, strzelnica, poligon, lazaret, symulator lotniczy, kino obozowe, majdan szermierczy, ogródek jordanowski, pole inscenizowane, kuchnia polowa, jamark oraz inne atrakcje.

O godzinie 18 rozpocznie się część artystyczna z udziałem Zdzisława Marczuka, Aleksandry Nowickiej i zespołów reprezentujących GCK Konstantynów: Pogodna jesień, Melizmat i Latido. Godzinę później na scenie pojawi się Krystyna Giżowska. Dziani z Zespołem – wybuchowa mieszanka cygańskich rytmów  pojawią się o godzinie 20.20.

Gwiazdą wieczoru będzie Zespół Defis. Następnie rozpocznie się pokaz fajerwerków oraz dyskoteka pod gwiazdami.

Tradycyjnie podczas imprezy będą dostępne różnorodne atrakcje najmłodszym m.in. wesołe miasteczko, animacje oraz gastronomia.

Kawaleria, moda historyczna oraz koncert na dniach gminy 17

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *