Kazali całować buty. Usłyszeli wyrok

Kazali całować buty. Usłyszeli wyrok 16

Kazali całować swoje buty. Wrzucili rower do wody. Bialski sąd zdecydował co dalej z dwoma nastolatkami. Trzeci odpowie przed siedleckim wymiarem sprawiedliwości.  

Do sieci jeden z napastników wrzucił nagranie, na którym widać, trzy młode osoby znęcające się nad innym nastolatkiem. Pierwsza o sprawie poinformowała telewizja Polsat. Na wideo widać jak napastnicy każą całować buty a następnie wrzucają rower do stawu. Wszystkie te sceny rozgrywały się w Sworach (gmina Biała Podlaska) 

Szybko udało się policji namierzyć napastników a film, który wrzucił jeden z oprawców był dowodem przeciwko trójce.  

Dwóch nastolatków usłyszało już wyrok. Mają wykonywać prace społeczne na rzecz Stowarzyszenia Wspólny Świat w Białej Podlaskiej oraz ich pracy będzie przyglądać się kurator sądowy. – Wyrok uprawomocnił się 3 października. Wobec trzeciego sprawa rozpatrywana będzie przez sąd w Siedlcach – informuje Kurier Lubelski.  

ZOBACZ MATERIAŁ WIDEO POLSAT NEWS

Udostępnij!

Komentarze: 7

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. Ale mi kara beznadziejna. sąd będzie się przyglądał lub nie. a prace będą tylko odhaczane na papierze. Mam nadzieję że dyrekcja „Wspólny świat” również się tym zainteresuje, aby „nieroby” na siebie zapracowały. To samo zrobić „gn….m” i puścić filmik do sieci. Ręce opadają co się wyprawia z nastoletnią młodzieżą, żadnych wzorców i perspektyw na normalne życie. Wspaniale zostali wychowani…