Kierowca był nietrzeźwy. Doprowadził do wypadku

Kierowca był nietrzeźwy. Doprowadził do wypadku 16

Policja wyjaśnia okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj  przed godziną 21. Z ustaleń mundurowych wynika, że kierujący Audi stracił panowanie nad pojazdem. Auto zjechało na pobocze uderzając w skarpę rzeki. Dwie osoby zostały ranne.

Do zdarzenia doszło wczoraj (19 grudnia) około 21 na łuku ul. Biskupa Moszyńskiego w Leśnej Podlaskiej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 26-letni mieszkaniec gminy Leśna Podlaska na oblodzonej nawierzchni stracił panowanie nad pojazdem. Auto zjechało na pobocze uderzając w skarpę rzeki Klukówka. Funkcjonariusze ustalili, że w chwili zdarzenia, kierowca audi był nietrzeźwy. Badanie wykazało ponad promil alkoholu w jego organizmie. W takim stanie przewoził pasażera. W wyniku wypadku mężczyźni doznali obrażeń ciała i zostali  przewiezieni do szpitala.

Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia oraz apelują o rozwagę kierowców.

Udostępnij!

Komentarze: 18

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

    1. Policja Nic z Tego nie robi, tylko ręce umywa. Co tam wioskowe Cymbały wyprawiają na PARKINGU!!! Szpanują wioskowymi bolidami. Wcale mi go nieszkoda.. gdyż kiedyś w ludzi wjechał. I Nic mu nie zrobią..

  1. TAK AUTO WYGLĄDA W TERENIE ZABUDOWANYM???? CO TU WYJAŚNIAĆ????? WYROK I PRAWKO NA 10 LAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  2. no patrz tak niewiele brakowało żeby idiota się w końcu zneutralizował osobiście . powinien sam jechać i jeszcze depnąć po garach i byłoby po sprawie . prędkość nie zabija tylko zbyt szybkie jej wytracanie .

  3. Z jego jazdą dobrze tylko tak się skończyło jak jechał przez leśną to ludzie z chodników uciekali mam nadzieję że dostanie największy wymiar kary