Podczas odprawy celnej zasnął za kierownicą. Był kompletnie pijany

Podczas odprawy celnej zasnął za kierownicą. Był kompletnie pijany 16

Do policyjnego aresztu trafił Białorusin, który prowadził ciężarówkę będąc pod wpływem alkoholu. W trakcie odprawy celnej zasnął za kierownicą, a obudzony przez mundurowych nie wiedział gdzie się znajduje i ledwo trzymał się na nogach. Jakby tego było mało, wcześniej wyjeżdżając z parkingu mężczyzna uszkodził szlaban.

O całym zajściu, do którego doszło wczoraj (18 grudnia), terespolscy policjanci zostali poinformowani przez celników pracujących na terminalu w Koroszczynie. 40-letni obywatel Białorusi podczas odprawy celnej zasnął w kabinie ciężarówki przy włączonym silniku. Mundurowi wyczuli od niego silną woń alkoholu. Okazało się, że mężczyzna miał w organizmie ponad trzy promile alkoholu.

Przy okazji wyszło na jaw, że jeszcze przed zgłoszeniem się do odprawy, mężczyzna wyjeżdżając z pobliskiego parkingu uszkodził szlaban. 40-latek został zatrzymany i aktualnie przebywa w policyjnym areszcie. Białorusin musiał pożegnać się też ze swoim prawem jazdy. Czeka go również dotkliwa kara finansowa.

Udostępnij!

Komentarze: 1

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. Oj tam pijany wypilem cwiateczke moze dwie tak dla kurażu, nie zadne ordynarne chlanie tak tylko zeby rogonić chmury. A to odrazu nachlany