Kierowca uwięziony w aucie. Strażacy wyciągali go z wraku

36914209_1903151329745340_2844160449019117568_n

Doszło do wypadku na trasie Radzyń Podlaski – Wisznice. Droga jest zablokowana. Dwie osoby są poszkodowane i trafiły do szpitala. 

Dzisiaj około godziny 23 doszło do wypadku drogowego na drodze krajowej nr 63 na trasie Wisznice – Radzyń Podlaski w Polubiczach. Na miejsce dotarły służby ratunkowe. Jedna osoba była uwięziona w samochodzie. Strażacy wydobyli z pojazdu kierowcę, zajmują się nim ratownicy medyczni.

Jak się okazało, samochód osobowy marki Peugot 407 najechał na tył ciągnika rolniczego marki Massey Ferguson. – W wyniku wypadku obaj kierujący trafili do szpitala. Byli trzeźwi – mówi Barbara Salczyńska-Pyrchla, oficer prasowy bialskiej policji.

Mundurowi ustalają okoliczności zdarzenia.

Udostępnij!

Komentarze: 4

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. zapewne ciągnik nie był oświetlony z tyłu bo to jest standardem na wsi rolnik ma szczególne prawa beczki z wywarem zrobione z nie wiadomo czego i tak sobie jeżdżą

    1. Akurat w tym przypadku był oświetlony, głównym sprawcą wypadku jest kierujący samochodem osobowym który jak narazie z niewidomych przyczyn nie zauważył ciągnika…

      1. Świadek z poboru spod sklepu chyba. Kierujący ciągnikiem był jak sam stwierdził „po piwku” i do tego oddalił się z miejsca zdarzenia (czyt. uciekł z miejsca zdarzenia). Raptem po 3 godzinach się odnalazł ale po metamorfozie bo to już nie był on. Pozdrawiam.

  2. To od 23 do której droga była zablokowana ? Bo zdjęcie to chyba po południu robione . Chyba że w Polubiczach są noce polarne ?