Kilka karetek woziło ludzi do szpitala. Wypadek na dwójce

received_603429020435498

Na drodze krajowej doszło do groźnego wypadku z udziałem trzech pojazdów. Samochody zostały poważnie zniszczone. Kilka osób trafiło do szpitala. 

Dzisiaj (17 grudnia) po godzinie 15.30 doszło do wypadku na krajowej „dwójce” w Wysokim. Wzięły w nim udział trzy samochody osobowe.- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Peugeot, 29-letni mieszkaniec Międzyrzeca Podlaskiego, na skrzyżowaniu dróg, nie ustąpił pierwszeństwa jadącej krajówką skodzie. Za kierownicą drugiego pojazdu siedział 56-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej – informuje podkom. Barbara Salczyńska-Pyrchla, oficer prasowy bialskiej policji.

Siła uderzenia była na tyle duża, że zepchnęła dwa pojazdy na Mazdę, która oczekiwała by skręcić na ul. Brzeską w Międzyrzecu Podlaskim. Kierował nią 22-letni mieszkaniec powiatu radzyńskiego.

Wszyscy byli trzeźwi.

Udostępnij!

Komentarze: 5

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. Osobom, które w wyniku wypadku doznały obrażeń ciała, polecam skontaktować się z kancelarią odszkodowawczą automobile expert, w celu dochodzenia swoich praw z polisy OC sprawcy. Dla zainteresowanych podaję numer telefonu 533-200-004.