Kimbino – aplikacja, którą musisz mieć w swoim telefonie!

Kimbino – aplikacja, którą musisz mieć w swoim telefonie! 16

Aplikacja Kimbino – co to takiego?

Kimbino.pl powstało z myślą o potrzebach użytkowników, którym zależy na udanych, bezstresowych i oszczędnych zakupach. Na stronie internetowej, jak i w aplikacji Kimbino, zyskujesz dostęp do aktualnych ofert z kilkudziesięciu sklepów w różnych kategoriach – m.in. supermarkety, elektronika czy odzież, obuwie i dodatki. Dzięki temu w łatwy sposób znajdziesz gazetki z towarem, który Cię interesuje. Wśród nich znajduje się między innymi Biedronka gazetka. Możesz też wskazać swoją lokalizację, dzięki czemu zyskasz dostęp do ofert sklepów w swoim mieście.

Warto też wiedzieć, że Kimbino.pl działa nie tylko w Polsce, ale również w ponad 30 innych państwach. Podróżując, możesz korzystać z ofert w innych krajach i wciąż oszczędzać na zakupach! Aplikacja dostępna jest dla telefonów z systemem Android w sklepie Google Play. Wystarczy, że wejdziesz w ten link i bezpłatnie pobierzesz ją na swój smartfon!

Co zyskujesz dzięki aplikacji Kimbino?

  • Oszczędzasz pieniądze – z Kimbino z łatwością możesz planować swoje zakupy. Tworząc listę z pomocą gazetek sklepów, kupisz tylko to, czego potrzebujesz. To także spora szansa na to, aby planować posiłki i nie marnować żywności!
  • Dowiadujesz się o nowościach i bieżącej ofercie – w sklepach często dostępne są specjalne akcje promocyjne – np. Tydzień Grecki w markecie, o czym mówi Lidl gazetka czy wyjątkowa cena na suszarki do włosów. Dzięki Kimbino dowiesz się o nich i nie przegapisz żadnej okazji!
  • Wszystkie gazetki masz w jednym miejscu – nie musisz szukać papierowych gazetek ani odwiedzać kilkudziesięciu stron sklepów, by znaleźć wszystkie gazetki. Na Kimbino.pl oraz w aplikacji Kimbino masz je pod ręką w dowolnym miejscu i czasie.
  • Chronisz środowisko – rezygnując z papierowych gazetek chronisz drzewa przed wycięciem! Co więcej, planując zakupy zmniejszasz szansę, że kupisz niepotrzebne rzeczy albo zmarnujesz jedzenie. To też świetny sposób, aby uczyć najmłodszych bycia odpowiedzialnym konsumentem!

Dlaczego warto wybrać aplikację Kimbino?

Przede wszystkim jest to aplikacja łatwo dostępna i bezpłatna. Możesz ją zainstalować na swoim telefonie i korzystać, kiedy tylko będziesz mieć ochotę. Dodatkowo, dokonując bezpłatnej rejestracji po pobraniu, możesz korzystać z dodatkowych jej atutów – m.in. ustawić alerty i przypomnienia, dzięki którym nie przegapisz żadnej okazji! Interfejs aplikacji jest przyjazny i intuicyjny, zatem bez trudu i z przyjemnością się z niego korzysta. Sklepy są pogrupowane według kategorii, co usprawnia nawigację. Co więcej, regularnie uaktualniamy gazetki, zatem tuż po ich ukazaniu się, możesz znaleźć interesujące Cię propozycje.

Jesteś użytkownikiem systemu iOS? Nic straconego! Wciąż możesz cieszyć się korzyściami, jakie daje Kimbino.pl. Wystarczy odwiedzić stronę internetową:www.kimbino.pl i na niej przeglądać wszystkie oferty.

Podsumowując, aplikacja Kimbino to narzędzie, dzięki któremu sporo zyskasz i zaoszczędzisz. Pobierz je już teraz na swój telefon, sprawdzaj promocje i inspiruj się. Razem z firmą Kimbino możesz chronić planetę, a jednocześnie swój budżet!

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *