Kino Merkury na dobry początek wakacji

Kino Merkury na dobry początek wakacji 16
fot. archiwum

Początek wakacji to czas wolnych chwil, które warto sobie przyjemnie zaplanować. Sprawdź, co nowego na dużym ekranie w Merkurym, a być może wypad do kina zapewni Ci oczekiwaną rozrywkę.

Oferta bialskiego kina jest różnorodna, więc łatwo znaleźć coś dla siebie. Repertuar otwiera familijny film przygodowy „Kuba Guzik”. Opowiada historię chłopca niegdyś podrzuconego gospodarzom na maleńkiej wyspie, którzy go przyjęli i wychowali. Po upływie 10 lat młodzieniec chce odkryć tajemnice swego pochodzenia i za namową przyjaciela, uciekają niesamowitą lokomotywą. Ta podróż okaże się pełna nieoczekiwanych wydarzeń i przygód.

Kolejnym filmem prezentowanym na ekranie Merkurego jest animowana komedia „Uprowadzona Księżniczka”, która opowiada hisotrię przeznaczonych sobie Remika i Miłki. Niestety, ich szczęściu coś grozi, mimo że nic nie jest w stanie ich rozdzielić.

Trzy repertuary, a mianowicie „Ocean’s 8”, „Berek” oraz „Jestem taka piękna” to komedie. Pierwsza z nich to komedia kryminalna – Debbie Ocean i jej ekipa planuje skok stulecia na biżuterię w muzeum sztuki w Nowym Jorku. Skoku mają dokonać podczas organizowanej tam co roku gali.

„Berek” to komedia, w skrócie, o berku. Tyle że na większą skalę – grupa przyjaciół ze szkolnych lat organizuje berka na terenie całego kraju.

Film „Jestem taka piękna” to komedia z przesłaniem pasującym do ówczesnych czasów. Kobieta, która na zajęciach fitnessu spadła z rowerka i uderzyła się w głowę, przechodzi nietypową metamorfozę. Choć jej wygląd nie uległ żadnym zmianom, ona wyzbywa się wszelkich komplesków i zaczyna dostrzegać własne piękno, a to pozwala jej osiągać znacznie więcej w pracy i życiu osobistym.

Dla fanów mocniejszych wrażeń Kino Merkury przygotowało seanse z horrorem „Dziedzicwo. Hereditary”. To historia rodziny, w której po śmierci Ellen, najstarszej z rodu, zachodzą bardzo niepokojące zmiany. Zagadką jest co takiego wydarzyło się w życiu Ellen, że po śmierci zapłacić musi za to jej rodzina?

„41 dni nadziei” to emocjonujący dramat o walce dwóch zakochanych w sobie ludzi z żywiołem. Są zdani jedynie na siebie, łódź zostaje roztrzaskana, a Richard ciężko ranny. Tami na środku Pacyfiku musi ocalić siebie i ukochanego.

Na czwartkowych spotkaniach filmowych (5 lipca) o godz. 20.15 odbędzie się projekcja filmu „Tully”, a następnego tygodnia (12 lipca) Merkury pokaże dramat Romana Polańskiego „Prawdziwa hisotria”. Komedia „Tully” to hisotria o trzydziestoletniej matce trójki dzieci, która musi zmierzyć się z młodą i tajemniczą nianią.

„Prawdziwa historia” to dramat opowiadający o Delphine – paryskiej pisarce, która cierpi na brak weny. Gdy pewnego dnia w trakcie podpisywania książek poznaje tajemniczą kobietę, jej życie zaczyna się komplikować. Między kobietami rodzi się relacja, która z czasem z przyjaźni zmienia się w dziwne uzależnienie.

Kino Merkury na dobry początek wakacji 17

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *