Kino w Styrzyńcu i Rakowiskach

Kino w Styrzyńcu i Rakowiskach 16

W najbliższych dniach odbędą się dwa seanse filmowe na terenie gminy Biała Podlaska. Wydarzenie przygotował Gminny Ośrodek Kultury. 

Dwa filmy Niezwykła Podróż Fakira, który utknął w szafie oraz Chłopiec z burzy będzie można obejrzeć odpowiednio 11 sierpnia w Rakowiskach oraz 12 sierpnia w Styrzyńcu. Początek seansów o 20.30.

Kino w Styrzyńcu i Rakowiskach 17 Kino w Styrzyńcu i Rakowiskach 18

Udostępnij!

Komentarze: 11

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. Brawo Pani Dyrektor za pomysł-liczę na to,że w dobie epidemii to się przyjmie i będziemy mogli oderwać się od domowych zajęć na chwilę relaksu. Wiemy,że obecnie nie możemy uczestniczyć w zabawach pod gwiazdami które organizował nam Pan Radny Dariusz na które przychodziło mnóstwo mieszkańców i nie tylko.Kino w jakimś procencie zrekompensuje nam te zabawy.Powodzenia i do zobaczenia na seansie.Pozdrawiam!!!!!!!!

  2. Wprost wyśmienite. Cudowny pomysł . Rozpływam się w podziwie. Super inicjatywa. Genialne a takie proste. A dla dorosłych coś będzie? A innym miejscowościom coś skapnie z Naszego stołu?

    1. Niech mieszkanka ruszy 4 litery , siądzie na rower i przewietrzy sie w drodze do Rakowisk. Abo jakie kijki weźmie i nogami poprzebiera. Przyjemne z pożytecznym .Jak przysłowie mówi, nie chciała góra przyjść do Mahometa to Mahomet przyjdzie do góry. Zamiast gadać o aktywności radnego sama niech bedzie aktywna mieszkanka Cicibora. I niech pamieta , że oprócz Cicibora jest jeszcze mnogo wiosek. I co ludki maja powiedzieć. I niech nie zapomni krzesełka bo dupsko przeziębi i odechce się kina pod chmurką i aktywności radnego