Kochają Europę i pomagają. Piknik połączą z akcją charytatywną

Kochają Europę i pomagają. Piknik połączą z akcją charytatywną 16

W maju minie półtorej dekady od przystąpienia Polski do Unii Europejskiej. Z tej okazji, podobnie jak w poprzednich latach, w Parku Radziwiłłowskim zostanie zorganizowany rodzinny piknik. Dla wszystkich gości przewidziana jest masa atrakcji. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

III Piknik Rodzinny – Kochamy Cię Europo: Piknik na trawie zaplanowano na 1 maja o godzinie 12 w Parku Radziwiłłowskim w Białej Podlaskiej. Wydarzenie to stanowi radosną formę uczczenia przystąpienia Polski w struktury Unii Europejskiej. Każdy, kto tego dnia przybędzie na dawne tereny zamku, ma zagwarantowaną dobrą zabawę.

– Będą występy znanych i lubianych gwiazd: Zuzia Janik, Wiktoria Szczepanowska, Oliwia Spychel, Bartosz Prokop, Janusz Maleńczuk, Jakub Prokopiuk i zespół taneczny ze Szkoły Tańca Kontra – wylicza Jakub Motyczka, jeden z organizatorów pikniku. – Obok sceny będą pokazy karateków, wystrzały z armat, bańki mydlane i animacje dla dzieci, wystawy papierowej wikliny, rzeźb i ciekawostki ornitologiczne. Będzie można przejechać się na koniu i poskakać na wielkich „dmuchańcach”.

Przewidziane są również konkursy wiedzy o Europie i Polsce, a także trzecia edycja Piknikowego Turnieju Warcabowego, podczas którego finaliści zmierzą się kierując żywymi pionami na olbrzymiej szachownicy. Nie zabraknie też aktywnej rozrywki w postaci wspinaczki na drzewo i strzelania z łuków, o które zadba ExtremeAcademy. Skoro „piknik na trawie” to nie obędzie się bez leżaków i koców, które zapewnią organizatorzy. Wystarczy przyjść, a wszystko będzie na miejscu – kiełbaski, bigos, wata cukrowa, lody i popcorn.

Wzorem lat ubiegłych festynowi będzie towarzyszyła akcja charytatywna. W tym roku ponownie pieniądze ze zbiórki zostaną przekazane na leczenie i rehabilitację Wojtka Jaroszewicza, który zmaga się z neuroboreliozą.

Kochają Europę i pomagają. Piknik połączą z akcją charytatywną 17

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *