Kolejna edycja Wielkiej Gali Ślubnej zbliża się wielkimi krokami

Kolejna edycja Wielkiej Gali Ślubnej zbliża się wielkimi krokami 15

W najbliższym czasie odbędzie się kolejna edycja Wielkiej Gali Ślubnej. Przyszli nowożeńcy będą mogli zapoznać się z bogatą ofertą usług ślubnych. Przewidziane są również nagrody i atrakcje dla zwiedzających.

Już niedługo po raz siedemnasty odbędzie się Wielka Gala Ślubna organizowana przez portal ślubno-weselny www.slubwbialej.pl.

Dokładnie 14 stycznia w hali sportowej IV Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Staszica w Białej Podlaskiej odbędą się targi ślubne. Doświadczona ekipa „Ślubu w Białej” pomoże każdej młodej parze w zorganizowaniu wymarzonego ślubu i wesela. Na uczestników jak zwykle będzie czekało mnóstwo atrakcji.

Na ostatniej gali pojawiło się około 60 wystawców. Z przedstawionymi przez nich ofertami zapoznało się blisko tysiąc zwiedzających. Wystawcy oferują przeróżne usługi ślubno-weselne począwszy od sukni ślubnej, aż po zaproszenia czy też usługi fotograficzne.

Targi to nie tylko prezentacja firm i produktów, ale przede wszystkim specjalna, atrakcyjna oferta przygotowana z myślą o zwiedzających dostępna tylko podczas gali ślubnej. To także szansa na udział w konkursach i wygranie wartościowych nagród ufundowanych przez wystawców, w tym nagrody głównej – oprawy wesela – mówi Przemysław Trawicki, organizator targów.

Udział w konkursie o oprawę wesela będą mogły wziąć udział pary, które wypełnią kupon konkursowy otrzymany w dniu gali i wrzucą do urny na stoisku organizatora. – Mamy również nagrody za drugie miejsce a co wchodzi w skład każdej z nich, można podpatrzeć na portalu w zakładce nagrody i regulamin. Ponadto proponujemy szereg konkursów w których będą do wygrania nagrody pakietowe składające się z kilku zniżek od różnych wystawców. Dlatego w tym roku nie trzeba nic zbierać, wycinać, spinać, wystarczy przyjść – dodaje organizator.

Udział w targach ślubnych to również oszczędność czasu poprzez zgromadzenie w jednym miejscu osób organizujących ślub oraz oferujących wszelkiego rodzaju usługi związane z tym wydarzeniem.

Taka impreza daje szerszy wachlarz możliwości niż przeglądanie stron internetowych. Można zobaczyć, np. jak upatrzona przez nas w katalogu suknia wygląda w rzeczywistości i leży na modelce lub spróbować weselnego tortu czy innych wypieków.

Dodatkowo dla odwiedzających Targi zostały przygotowane bezpłatne przewodniki ślubne, gdzie zawarte są praktyczne wskazówki dotyczące organizacji wesela i ślubu oraz przydatne adresy firm pomagające w tego rodzaju wydarzeniach.

Targi ślubne rozpoczną się o godzinie 11 i trwać będą do godziny 18. Całe wydarzenie poprowadzi wodzirej Maciek.

Główną atrakcją Gali Ślubnej będzie pokaz kolekcji ślubnych Salonu Sukien Ślubnych La Novia oraz Atelier Sylwii Redy, a także garniturów od firmy Master Męski. Poza tym odbędzie się koncert zespołu Mariall oraz innowacyjny pokaz iluzjonisty.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *