Kolejna osoba zmarła zakażona COVID-19

Kolejna osoba zmarła zakażona COVID-19 16

Zmarła kolejna osoba zakażona koronawirusem. Miała również inne choroby. W naszym regionie ostatniej doby przybyło ośmiu zakażonych.

– Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Białej Podlaskiej zmarł 86-letni Pacjent z infekcją COVID-19 z szeregiem chorób współistniejących informuje Magdalena Smolińska-Kornas, rzecznik prasowy Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Lublinie. Jest to osoba z gminy Piszczac.

Na terenie województwa lubelskiego mamy czternaście nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych.

– Potwierdzone wyniki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 dotyczą m. in. kobiety w przedziale wieku 41-60 lat z Białej Podlaskiej, która miała styczność z przypadkiem potwierdzonym,mężczyzny w przedziale wieku 41-60 lat z Białej Podlaskiej, który miał styczność z przypadkiem potwierdzonym, kobiety w przedziale wieku 0-20 lat z Białej Podlaskiej, która miała styczność z przypadkiem potwierdzonym, trzech kobiet w wieku powyżej 60 lat z powiatu bialskiego, którzy mieli styczność z przypadkiem potwierdzonym, mężczyzny w wieku powyżej 60 lat z powiatu bialskiego, który miał styczność z przypadkiem potwierdzonym, oraz mężczyzny w przedziale wieku 21-40 lat z powiatu bialskiego, który miał styczność z przypadkiem potwierdzonym – podkreśla Agnieszka Strzępka, rzecznik prasowy wojewody lubelskiego.

 

Udostępnij!

Komentarze: 3

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. Znowu piszecie o koronawirusie, jakby nie było innch tematów… Np. O zakażonej wodzie cicho sza… Nic nie było. A skoro piszecie cały czas o tym samym to podajcie konkretne informacje bo znowu Piszczac się pojawia a powiat bialski to nie tylko gm Piszczac…