Kolejne 10 przypadków zakażeń w regionie

Kolejne 10 przypadków zakażeń w regionie 16

W Białej Podlaskiej i powiecie bialskim przybywa przypadków zakażeń SARS-COV-2. Publikujemy dane przekazane nam przez wojewodę. 

– Na terenie województwa lubelskiego mamy jedenaście nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Potwierdzone wyniki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 dotyczą m.in. kobiety przedziale wieku 21-40 lat z Białej Podlaskiej, sposób narażenia w trakcie ustalania, kobiety w przedziale wieku 41-60 lat z powiatu bialskiego, która miała styczność z przypadkiem potwierdzonym, dwóch kobiet w przedziale wieku 21-40 lat z powiatu bialskiego, które miały styczność z przypadkiem potwierdzonym, dwóch mężczyzn w przedziale wieku 21-40 lat z powiatu bialskiego, którzy mieli styczność z przypadkiem potwierdzonym, dwóch kobiet w przedziale wieku 0-20 lat z powiatu bialskiego, które miały styczność z przypadkiem potwierdzonym oraz dwóch mężczyzn w przedziale wieku 0-20 lat z powiatu bialskiego, którzy mieli styczność z przypadkiem potwierdzonym – zaznacza Agnieszka Strzępka, rzecznik prasowy wojewody lubelskiego.

Obecnie na terenie Białej Podlaskiej jest 25 aktywnych przypadków zakażenia koronawirusem. Ozdrowiało 13 osób.

W powiecie bialskim jest 131 aktywnych zakażeń. Dwie osoby zmarły a pięć ozdrowiało.

Udostępnij!

Komentarze: 3

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. Krótko … to początek, bajzel zacznie się szybciej niż ustawa przewiduje !!!!! Szkoda mi tylko ludzi z sanepidów którzy mają URWANIE GŁOWY !!!!!!!!