Kolejne przypadki chorych na koronawirusa. Biała nadal bez wyników

Kolejne przypadki chorych na koronawirusa. Biała nadal bez wyników 16

Wojewoda lubelski informuje o kolejnych przypadkach zachorowań na wirusa. Nowe pięć przypadków zarażonych pochodzi z powiatów zamojskiego, lubelskiego i chełmskiego. W Białej Podlaskiej nadal nie ma informacji o zakażonych. W piątek wieczorem było w bialskim szpitalu czterech podejrzanych.

– Informuję, że na terenie województwa lubelskiego mamy pięć nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Potwierdzone wyniki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 dotyczą:  mężczyzny w przedziale wieku 0-20 lat z powiatu chełmskiego w stanie dobrym, który miał styczność z przypadkiem potwierdzonym; kobiety w wieku powyżej 61 lat z powiatu zamojskiego w stanie średnim;  mężczyzny w przedziale wieku 21-40 lat z powiatu zamojskiego w stanie dobrym, który miał styczność z przypadkiem potwierdzonym;  mężczyzny w przedziale wieku 41-60 lat z powiatu lubelskiego w stanie dobrym, który wrócił z kraju o dużej transmisji wirusa;  mężczyzny w przedziale wieku 21-40 lat z powiatu lubelskiego w stanie poważnym, który miał styczność z przypadkiem potwierdzonym – informuje Agnieszka Strzępka, rzecznik prasowy wojewody lubelskiego.

Aktualnie (22 marca), na terenie województwa lubelskiego jest w sumie 36 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych; 1 osoba zmarła.

Udostępnij!

Komentarze: 1

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. Dalej żadnego zakażania, a poradnie specjalistyczne nie pracują , to ja pytam co robią k… ci lekarze i za co biorą pieniądze ???!!! będą się tłumaczyć tym, aby ryzykować zakażaniem, a co mają kasjerzy powiedzieć !?! Przede wszystkim jednak zły moment wybrali na zawód lekarza !! Nie powinni dostać złamanego grosza za ten czas, a robi się z nich bohaterów ! Do roboty się weźcie, przysięgaliście !