Kolejne przypadki w powiecie. Ognisko w gminie Piszczac

Kolejne przypadki w powiecie. Ognisko w gminie Piszczac 16

Kolejne trzy osoby uznano za zakażone koronawirusem. Jest to mężczyzna i dwie kobiety z terenu powiatu bialskiego.

– Na terenie województwa lubelskiego mamy cztery nowe przypadki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, potwierdzone pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Potwierdzone wyniki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 dotyczą m.in. mężczyzny w przedziale wieku 41-60 lat z powiatu bialskiego, sposób zakażenia w trakcie ustalania, oraz  dwóch kobiet w wieku powyżej 60 lat z powiatu bialskiego, sposób zakażenia w trakcie ustalania – informuje Agnieszka Strzępka, rzecznik prasowy wojewody lubelskiego.

Dotarliśmy do informacje, że jedna z tych osób jest z gminy Piszczac. W tej gminie zakażonych jest już 9 osób.

W Białej Podlaskiej jedną osobę uznano za ozdrowiałą

Dane statystyczne:
powiat bialski: 15
zakażonych: 10
ozdrowieńców: 5

Biała Podlaska: 18
zakażonych: 9
ozdrowieńców: 9

 

Udostępnij!

Komentarze: 10

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. ognisko pandemii…qffa apokalipsa…9 osób ma „grypę”…jesteście tak naiwni sądząc, że tylko 9 osób miało z tym wirusem styczność? i jest potrzeba robić z tego aferę…wirus jest, był i będzie…od 1960 r wiemy o tym, że jest wśród nas.

    1. To prawda zgadzam się z Tobą . Nikt o tym nic nie wiedział jak już to przechodzilismy . A teraz to jest śmieszne bo ja pracuje cały czas,przewija się ok 300 osób dziennie czy ktoś coś z tym zrobił??? Nie bo wszystko jest ok tylko w sejmie było że jest wirus!!!!! Ale czy ktoś pomyślał o ekspedientkach-?????

    2. Nie pisz, że ktoś jest naiwny. Średnio wyedukowany człowiek już od kwietnia wie, że nie zachorują wszyscy. Tylko nawet zdrowi muszą na siebie uważać, żeby nie zarażać innych.

  2. Nie dotrzesz do świadomości ludzi, szkoda twojej inwencji.. Współczuję tylko tym ludziom co za zachorowały bo na wiosce prawowici katolicy nie dadzą im żyć ..

  3. To skoro wczoraj było podane ze w Gminie Piszczac było 6 osób zarażonych, autor dotarł do informacji, że doszła jedna osoba z tej gminy, to jakim sposobem teraz jest 9 ????

  4. Na fejsbukowej stronie Piszczac to lubię rozgorzała gorąca dyskusja poprzedzona obelgami i inne straszydła. Oto w przykładzie jedna z osób po szkole pielęgniarskiej zapowiedziała że jak obaczy osobę bez maseczki to zrazu dzwoni po policję . W tym miejscu przypomnę owej niedouczonej felczerce że większe zagrożenie stanowi ona sama dla innych jak słynny covid 19. Wszak niejednokrotnie była widziana jak podczas jazdy samochodem bajdurzy przez telefon zresztą nie ona jedna z tych tam dyskutantów a podobno to jest karane. Stać jest na auto dobrej marki a nie stać na zestaw głośnomówiący za raptem kilkanaście złoty. Chorych przybywa tylko nikt nie zna chorego. Ja bym był bardzo zainteresowany tym aby taka osoba chora opisała przebieg choroby w tym objawy aby móc porównać z innymi opisami a nawet osobiście spraktykować zarażenie się owym wirusem.