Kolejne starcie AZS AWF już w sobotę

Kolejne starcie AZS AWF już w sobotę 16
Po ponad miesiącu oczekiwania bialscy szczypiorniści znowu będą mogli usłyszeć gromki doping własnych kibiców w meczu ligowym.
Po raz ostatni piłkarze ręczni AZS AWF zagrali przed własną publicznością 17 marca, kiedy po niezwykle emocjonującej końcówce wygrali 29:28. Bialczanie wygrali potem z MTS Chrzanów i ulegli w Piekarach Śląskich miejscowej Olimpii MEDEX. W sobotę 21 kwietnia akademicy rozegrają w ramach 24 kolejki spotkań, mecz z MSPR Siódemka Miedź Legnica.

Legniczanie w tym sezonie prezentują się przeciętnie, z 31 punktami zajmują 9 miejsce w rozgrywkach I ligi. Przyjezdni w ostatnim spotkaniach również grali ze zmiennym szczęściem.  W 22 kolejce ulegli w  Łodzi Politechnice Alilana, a następnie zwyciężyli z KSSPR Końskie. W bieżących rozgrywkach obydwa zespoły zagrały ze sobą 18 listopada, wtedy bialczanie wygrali 31 do 28.

Sympatycy bialskiej ekipy liczą na kolejne 3 punkty zbliżające ich ulubieńców do zwycięstwa w rozgrywkach. Jak na razie AZS AWF dzierży pozycję lidera, jednak cały czas kroku dotrzymuje im SPR PWSZ Tarnów.

Mecz zostanie rozegrany w hali widowiskowo – sportowej AWF-u przy ul. Stanisława Marusarza 8. Początek o 18.  Wstęp wolny

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *