Kolejne trzy przypadki z podejrzeniem koronawirusa

Kolejne trzy przypadki z podejrzeniem koronawirusa 16

Właśnie otrzymaliśmy informację z bialskiego szpitala o tym, że do placówki trafiły trzy nowe osoby podejrzane o zakażonie się koronawirusem. W tym momencie sześć osób czeka na wynik badania. 

– W dniu dzisiejszym zgłosiły się kolejne trzy osoby, którym został pobrany materiał do badań. Obecnie w Oddziale Obserwacyjno-Zakaźnym WSzS w Białej Podlaskiej znajduje się sześć osób z podejrzeniem koronawirusa. Pacjenci znajdują się w obszarze izolowanym. Oczekujemy na wyniki – informuje Magdalena Us, rzecznik prasowy Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Białej Podlasiej.

Udostępnij!

Komentarze: 5

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. A czy oni przyjmują tylko wybranych z wodkanu i urzędów? Dlaczego odmowiliscie wykonania testu osobie, która wróciła z kraju, gdzie koronawirus szaleje? My członkowie rodziny mamy obowiązek chodzić do pracy, bo nie mamy potwierdzenia, że mieliśmy kontakt z osobą zarazoną. Koszt testu to 400 zl, wg wirusologa, więc może lepiej zabrać 500+ nierobom i obniżyć pensję posłom, kupić więcej testów i otworzyć zamknięte laboratoria.

  2. Granice miały być zamknięte, a komunistyczny pisowski rząd ściąga tysiące ludzi w pakiecie z zarazą. Nawet już przestali mówić gdzie i skąd doszło do zarażenie bo już oczywiste jest, że wszystko zostało przywiezione z zagranicy.

  3. Czy u nas nie ma komu robić testów czy czekamy !ż osoby podejrzane umrą na choroby współistniejące aby nie zaszkodzić statystykom

    1. Przepraszam bardzo ja nie uważam się za nieroba chociaż pobieram 500 plus ale i pracujemy oboje z mężem i odpowadzamy podatki. A to osoba która wróciła to nie powinna się kontaktować z rodziną tylko być w kwarantanie?

  4. Kwarantanna obejmuje tylko te rodziny, których członek wrócił zza granicy OD DNIA DZISIEJSZEGO. Jeśli ktoś wrócił wcześniej rodziny nie miały kwarantanny. Wszystkie informacje są na stronie ministerstwa zresztą.