Kolejni chorzy na koronawirusa w mieście

Kolejni chorzy na koronawirusa w mieście 16

Obecnie na terenie miasta jest już dziewięć osób zakażonych koronawirusem. Jedna osoba jest chora z powiatu bialskiego. 

– Na terenie województwa lubelskiego mamy dziewięć nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych m.in. kobiety w przedziale wieku 0-20 lat z Białej Podlaskiej, z kwarantanny granicznej – podkreśla Agnieszka Strzępka, rzecznik prasowy wojewody lubelskiego.  Wczoraj również ogłoszona wynik kobiety zakażonej w Białej Podlaskiej.

Na terenie Białej Podlaskiej jest dziewięć osób zakażonych koronawirusem. Osiem osób od początku epidemii ozdrowiało. Na terenie powiatu bialskiego jest jedna osoba chora, pięć osób uznano za ozdrowiałych.

Udostępnij!

Komentarze: 9

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. Jak na dzisiaj to jest tylko 6 osób z powiatu bialskiego zakażonych i zarazem wyzdrowiałych !!! … A reszta to problem Morawieckiego który pozwala na „pracowników sezonowych” !!!!

  2. Dlaczego nie napiszecie konkretnego wieku zarażonej osoby? Komicznie to wygląda jak strona informacyjna miasta napisała bzdury o zarażonych osobach w wieku 0-20 lat.

  3. Za moich czasów kobietą stawała się dziewczyna, która była zdolna zajść w ciążę i urodzić dziecko. Dzisiaj widać jest inaczej. Świat na …ju stoi i oberka kręci.

  4. Jestem kierowcą międzynarodowym. Jadę co tydzień za granicę. Francja, Anglia, Węgry itp tid. I zaliczam się do pracowników sezonowych? Takich kierowców jest setki tysięcy. I co wszyscy kierowcy są odporni?

  5. moze napiszecie ze doktorek ktory przyjmuje i na SOR i w piszczacu i wielu innych miejscowosciach jest zarazony? ciekawe ile osob zarazil i ciekawe dlaczego placowki w ktorych przyjmowal nadal są otwarte i nie poddane dezynfekcji? gdzie jest rzetelnosc dziennikarska?

  6. moze napiszecie ze doktorek ktory przyjmuje i na SOR i w piszczacu i wielu innych miejscowosciach jest zarazony? ciekawe ile osob zarazil i ciekawe dlaczego placowki w ktorych przyjmowal nadal są otwarte i nie poddane dezynfekcji? gdzie jest rzetelnosc dziennikarska?