Kolejni policjanci zakażeni. Zamykają komisariat

Kolejni policjanci zakażeni. Zamykają komisariat 16

W związku z potwierdzonym przypadkiem zachorowania na COVID-19 u jednego z funkcjonariuszy Komisariatu Policji w Terespolu, w trosce o zdrowie policjantów, pracowników i mieszkańców powiatu, Komendant Miejski Policji w Białej Podlaskiej podjął decyzję o czasowym wyłączeniu komisariatu z obsługi interesantów. 

– W związku z potwierdzonym przypadkiem zachorowania na COVID-19 u jednego z funkcjonariuszy Komisariatu Policji w Terespolu, mając na uwadze bezpieczeństwo i zdrowie policjantów, pracowników oraz osób odwiedzających komisariat Komendant Miejski Policji w Białej Podlaskiej insp. Wojciech Czapla w uzgodnieniu z Powiatowym Inspektorem Sanitarnym podjął decyzję o czasowym wyłączeniu komisariatu – informuje podkom. Barbara Salczyńska-Pyrchla, oficer prasowy bialskiej policji.

W uzgodnieniu z Sanepidem podejmowane będą dalsze decyzje adekwatne do zachodzących zmian. Zgodnie z procedurami trwa dezynfekcja zarówno budynku komisariatu jak też radiowozów będących na jego wyposażeniu.

Funkcjonariusz u którego dzisiaj potwierdzony został pozytywny wynik testu na COVID-19 przebywa obecnie w szpitalu, natomiast 55 policjantów i pracowników przebywa na kwarantannie.

W sprawach objętych działaniem terespolskiego komisariatu prosimy o bezpośredni kontakt z Komendą Miejską Policji w Białej Podlaskiej, Pl. Wojska Polskiego 23, tel. tel. 47 814-1300.

Udostępnij!

Komentarze: 7

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. Co się dzieje z tym waszym krajem… Kiedyś weterynarz chodził od posesji do posesji szczepiąc wszystkie , nawet te łańcuchowe…

  2. Oj dziwna ta kwarantanna, bo ostatnio widziałem jak co nie którzy robią zakupy Piszczacu i jakoś nikt nie sprawdza czy siedzą na pupie jak senepid nakazał w chałupach.

  3. Jest takie miejsce na ziemi gdzie ludzie wiedzą naj lepiej!!! Jest takie miejsce na mapie gdzie baby się nie wybiera!!! Jest takie miejsce w powiecie gdzie Koronowirus się rozprzestrzenia!!! Piszczac