Kolejny etap projektu już za nimi

Kolejny etap projektu już za nimi 15
fot. nadesłane

Prowadzony jest projekt Erasmus+. Pracownicy biorą udział w szkoleniu, a już w lipcu odbędzie się międzynarodowa wymiana młodzieży.

W dniach 06.05. – 11.05.2018r pracownicy jednostek Lubelskiej Wojewódzkiej Komendy OHP uczestniczyli w szkoleniu kadry pracującej z młodzieżą odbywającym się na północy Niemiec,
w Lauenburgu nad Łabą. Był to kolejny etap programu Erasmus+ „No Youth left behind”. W przedsięwzięciu Polskę reprezentuje Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Białej Podlaskiej.

Państwa biorące udział w szkoleniu reprezentowane były przez 6-osobowe zespoły pracowników, którzy mają duże wykształcenie w codziennej pracy z młodymi ludźmi. Na szkoleniu poruszany był temat przedstawienia, oraz zastosowania w praktyce cyfrowych narzędzi oraz metod komunikacji niewerbalnej w pracy z młodzieżą. Odbyło to się w formie warsztatów, które były prowadzone przez doświadczonych trenerów z Niemiec i Węgier.

Spotkanie było idealnym momentem do omówienia następnego etapu tego projektu, jakim będzie wymiana uczniowska, która odbędzie się w lipcu w Polsce. Osoby biorące udział w szkoleniu miały możliwość zwiedzania miasta Lauenburg.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *