Kolejny spływ na dziesiąte urodziny

Kolejny spływ na dziesiąte urodziny 15
W tym roku Stowarzyszenie Rozwoju Miejscowości Studzianka świętuje dekadę istnienia. Z okazji 10-lecia zaplanowano organizację 10 spływów kajakowych. Zbliża się drugi z nich.
Drugi z dziesięciu spływów kajakowych rzeką Zielawą odbędzie się 3 maja o godzinie 12. Wszyscy uczestnicy autobusem pojadą do Wisznic, gdzie rozpocznie się 21-kilometrowa trasa. W planie jest także krótkie szkolenie.

Po dotarciu na metę w Studziance na wszystkich będzie czekał tatarski obiad. Koszt uczestnictwa w spływie to 90 zł (mieszkańcy Studzianki 80 zł). Cena ta obejmuje: transport z Białej Podlaskiej (godz. 11 – parking pod McDonald’s, godz. 11.10 – dworzec PKP, godz. 11.30 – Łomazy). Cena zawiera również powrót, udział w spływie (będą zapewnione kajaki dwuosobowe), ubezpieczenie i obiad.

Ponadto, będzie można też spróbować swoich sił w strzelaniu z łuku. Każdy uczestnik otrzyma certyfikat kajakarza, okolicznościowy znaczek spływu oraz pamiątkowy medal.

Informacje i zapisy na spływ odbywają się mailowo pod adresem [email protected] lub telefonicznie pod numerem 501 266 672. Liczba miejsc jest ograniczona.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *