Komedia małżeńska, którą powinni zobaczyć wszyscy, którzy są, byli lub planują być w związku

46053370_318999018882006_2422426520619319296_n

Kryzys może przyjść znienacka, nawet po kilkunastu wspólnie przeżytych latach. Co wtedy? Leki na uspokojenie? Nie, mamy inną propozycję! Wyrzucamy tabletki, syropy i maści, a w zamian aplikujemy troje znakomitych aktorów, błyskotliwy tekst i zaskakującą inscenizację.

Państwo Dorek są doświadczonym małżeństwem, które – jak to w życiu – ma za sobą dobre i złe chwile. Spotykamy ich, kiedy są wypaleni i znudzeni, a zarazem groteskowi w swoich małżeńskich kłótniach o drobiazgi. Doszli do wniosku, że nie pozostaje im nic innego, jak się rozstać. Przed ostateczną decyzją wybrali się jednak do wybitnego psychoterapeuty, by dać sobie ostatnią szansę na uratowanie małżeństwa.

Czy za pomocą różnych ćwiczeń terapeutycznych uda się pojednać parę, która potrafi urządzać sobie niezłe piekło? Czy specjalista znajdzie sposób, by małżonkowie zrozumieli, jak wiele ich łączy, by zaczęli ze sobą współpracować i słyszeć się wzajemnie? I czy przypadkiem terapeuta po spotkaniu z taką parą sam nie będzie potrzebował pomocy? Odpowiedzi znajdą Państwo w najnowszej inscenizacji komedii austriackiego dramatopisarza Daniela Glattauera „Cudowna terapia”. Czekają Was błyskotliwe dialogi, zabawne życiowe sytuacje i trzy wspaniałe kreacje aktorskie.

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników teatru na komedię terapeutyczną  pt. „Cudowna Terapia”. Spektakl zostanie wystawiony z  okazji Walentynek już 3 lutego. Będzie można go zobaczyć o godzinie 16 oraz o godzinie 18.30 w Państwowej Szkole Wyższej przy ulicy Sidorskiej 95/97 w Białej Podlaskiej. To będzie przedstawienie w znakomitej obsadzie. Czekają Was błyskotliwe dialogi, zabawne życiowe sytuacje i trzy wspaniałe kreacje aktorskie. Tego dnia na scenie będzie można zobaczyć Dominikę Ostałowską, Dariusza Kordka oraz Artura Pontka. Aktorzy występują wymiennie.

Bilety w cenie 70/80 zł można nabyć w Biurze Podróży „Paulina” przy ulicy Warszawskiej 13 (tel. 83 343-57-64), a także w Biurze Podróży „Juventur” przy ulicy Budkiewicza 1 (tel. 505-021-560). Można je kupić również przez internet na portalu kupbilecik.pl. Zamówienia grupowe przyjmuje Tomasz Wiśniewski pod nr tel. 502-661-402.

ZOBACZ TAKŻE: Kup bilet przez internet na spektakl o godz. 16

ZOBACZ TAKŻE: Kup bilet przez internet na spektakl o godz. 18.30

Komedia małżeńska, którą powinni zobaczyć wszyscy, którzy są, byli lub planują być w związku 16

Materiał prasowy nadesłany przez organizatora

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *