Komenda szuka hasła promującego Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa

Komenda szuka hasła promującego Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa 16

Już dziś rusza konkurs na hasło promujące i zachęcające do korzystania z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. Jego celem jest rozpowszechnianie wiedzy o aplikacji i zasadach jej działania. Na autorskie hasła czekamy do końca marca 2020 roku. Na zwycięzców czekają nagrody rzeczowe.

Już od dziś na terenie powiatu bialskiego rusza konkurs na hasło promujące i zachęcające do korzystania z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. Przedmiotem konkursu jest hasło promujące Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa i zachęcające do korzystania z niej.

Konkurs adresowany jest do mieszkańców powiatu, którzy ukończyli 13. rok życia. Praca musi być autorska. Nie dopuszczalne jest kopiowanie treści i haseł już istniejących czy biorących udział w innych konkursach.

– Na hasła czekamy do końca marca 2020 roku. Prace należy przesyłać na adres Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej jak też podległych Komisariatów (w Międzyrzecu Podlaskim, Terespolu, Wisznicach i Janowie Podlaskim) i Posterunku Policji w Sławatyczach. Ogłoszenie wyników konkursu odbędzie się w kwietniu 2020 roku. Szczegóły dotyczące konkursu w tym regulamin oraz formularz zgłoszeniowy dostępne w linkach poniżej. Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie- podkreśla podkom. Barbara Salczyńska-Pyrchla, oficer prasowy bialskiej policji.

Udostępnij!

Komentarze: 3

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. na KMZB powinna być ikonka z możliwością zgłoszenia miejsca przechowywania lub sprzedaży fajek lub wódy bez polskiej akcyzy….