Komendant podziękował im za zasługi

Komendant podziękował im za zasługi 16

W ubiegłym tygodniu dwóch bialskich policjantów wykazało się szybkością reakcji oraz umiejętnościami. Udzielili pomocy mężczyźnie, którego znaleźli w kałuży krwi w jego własnym mieszkaniu. Wczoraj (18 czerwca) otrzymali podziękowania od komendanta.

Wczoraj (18 czerwca) w bialskiej komendzie odbyło się spotkanie insp. Wojciecha Czapli, Komendanta Miejskiego Policji z sierż. szt. Krzysztofem Iwanem oraz st. post. Mateuszem Adamiukiem, policjantami Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego, którzy w ubiegłym tygodniu udzielili pomocy rannemu 22-letniemu mieszkańcowi miasta. W ciągu kilku minut od zgłoszenia dotarli na miejsce i udzielili pomocy medycznej mężczyźnie. Gdyby nie ich szybka reakcja i umiejętności, poszkodowany mógłby się wykrwawić i przypłacić domowy wypadek życiem.

Insp. Wojciech Czapla podziękował policjantom w imieniu swoim oraz Komendanta Wojewódzkiego Policji. – Jestem dumny, że mam w swoich szeregach takich policjantów – podkreślił i wręczył funkcjonariuszom pamiątkowe listy gratulacyjne.

W spotkaniu wzięli też udział kom. Mariusz Kononiuk , Zastępca Komendanta Miejskiego Policji oraz podinsp. Ilona Wierzejska, Naczelnik Wydziału Prewencji.

ZOBACZ TEŻ: Leżał w kałuży krwi. O jego życiu decydowały minuty

Komendant podziękował im za zasługi 17

Udostępnij!

Komentarze: 4

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *