Komisariat wznawia obsługę. Odkażono budynek i wozy

Komisariat wznawia obsługę. Odkażono budynek i wozy 16

Od soboty  Komisariat Policji w Międzyrzecu Podlaskim wznawia swoje funkcjonowanie. Wcześniejsza decyzja o czasowym jego wyłączeniu z obsługi interesantów podyktowana była w troską o zdrowie funkcjonariuszy, pracowników i osób odwiedzających komisariat, w związku z potwierdzonym przypadkiem zakażenia koronawirusem u jednego z funkcjonariuszy. 

– Pod koniec lipca potwierdzony został pierwszy przypadek zakażenia COVID-19 u policjanta międzyrzeckiego komisariatu. W związku z tą informacją Komendant Miejski Policji w Białej Podlaskiej w uzgodnieniu z Państwowym Powiatowym Inspektorem Sanitarnym podjął decyzję o czasowym wyłączeniu komisariatu, a osoby mające kontakt z zakażonym funkcjonariuszem poddano izolacji i kwarantannie – informuje podkom. Barbara Salczyńska-Pyrchla, oficer prasowy bialskiej policji.

Po przeprowadzeniu dezynfekcji budynku i pojazdów służbowych, wykonaniu testów przesiewowych na obecność koronawirusa wśród policjantów i pracowników cywilnych od 8 sierpnia jednostka wraca do funkcjonowania. Jednak na ulicach nadal można zobaczyć policjantów w radiowozach z Lublina i Białej Podlaskiej.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *