Kompletnie pijana matka wiozła swoje dziecko

Kompletnie pijana matka wiozła swoje dziecko 16

Skrajną nieodpowiedzialnością wykazała się 29-letnia kobieta. Mając prawie 3 promile alkoholu w organizmie kierowała samochodem. Na prostej drodze straciła kontrolę na autem i wpadła do rowu. W aucie podróżowało jeszcze 8-letnie dziecko.

– Do zdarzenia doszło wczoraj po godz. 20 na drodze krajowej nr 63 w miejscowości Żeszczynka. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca samochodem osobowym marki Renault, 29-letnia mieszkanka gminy Sosnówka, na prostym odcinku drogi straciła panowanie nad pojazdem. Jej auto zjechało na przeciwległy pas ruchu, a następnie do przydrożnego rowu, gdzie doszło do jego wywrócenia – informuje podkom. Barbara Salczyńska-Pyrchla, oficer prasowy bialskiej policji.

29-latka w chwili zdarzenia znajdowała się w stanie nietrzeźwości – miała niemal 3 promile alkoholu w organizmie. W takim stanie kobieta przewoziła swoje 8-letnie dziecko. Dodatkowo „amatorka jazdy na podwójnym gazie” nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami.

W wyniku zdarzenia kobieta doznała obrażeń ciała i przewieziona została do szpitala. Na szczęście dziecko nie odniosło obrażeń ciała. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia oraz apelują o rozwagę na drodze.

Udostępnij!

Komentarze: 21

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. Dobrze ze dziewczynce nic sie nie stalo… A matka powinna dostac nauczke … Pije i jedzie i bez prawka .. Chcesz jechac jedz ale bez dziecka… Brak slow moze poniesie jakas kare , ktora ja czegos nauczy…