Koncertowa prawie gotowa. Czekamy na rondo

DSC_2392
fot. Paweł Bielecki

Jeszcze w marcu była to ulica gruntowa, dziś już na większej części leży asfaltowy dywanik. Wkrótce czeka nas budowa ronda u zbiegu ulic Koncertowej i Witoroskej. Przebudowę prowadzi konsorcjum dwóch bialskich firm.

W marcu ulica Koncertowa miała gruntową nawierzchnię i była drogą dojazdową do posesji wzdłuż ulicy. Teraz będzie stanowić główne połączenie między ulicami Witoroską i Daleką. Już w tej chwili widać efekty tych prac. Wylany jest asfalt od ul. Dalekiej do przyszłego ronda. Budowane są podjazdy i chodniki. Remontem zajmie się konsorcjum firm z Białej Podlaskiej – Budomex oraz Tre-Drom. Ich oferta, opiewająca na kwotę niespełna 7 mln zł, okazała się najbardziej korzystna. Prace mają zakończyć się 19 sierpnia.

My byliśmy tam z aparatem, aby podpatrzeć efekty prac.

Udostępnij!

Komentarze: 7

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. @olo Na pewno będzie szersza ilepszą drogą niż ta żałosna podmiejska którą jak się jedzie to **** strzela. Zróbcie coś z tym, za Stefaniuka gadali, że poszerzają i utwardzaja drogę a to była jakaś kpina i po tej ” robocie” jest gorzej niż było – jak w ogole można było wydać na takie coś pieniądze.

  2. Nie Podmiejską ,a Armii Krajowej niech zrobią. Podmiejską powinni zaorać i zostawić polną skoro paru cwaniaków z tej ulicy blokowało jej budowę .

  3. Rondo w planowanym miejscu potrzebne jest jak zającowi dzwonek. Ile samochodów może jechać od strony Koncertowej w ciągu doby?

  4. Myślisz się że nie będzie ruchu ponieważ, jakbyś nie wiedział to na jej końcu ma powstać duża hurtownia budowlana