Konferencja pod patronatem prezydenta RP

Konferencja pod patronatem prezydenta RP 16

Konferencja w Wisznicach poparta prezydenckim patronatem. Rozmowy, dyskusje, a przede wszystkim wystąpienia o regionalnej tematyce już w kolejny piątek. 

W piątek (25 maja) w Restauracji Avangarda w Wisznicach odbędzie się konferencja, która została zorganizowana z myślą o jubileuszu odzyskania przez Polskę niepodległości. Jej tematem przewodnim jest „Gmina Wisznice w perspektywie jutra. Historia, współczesność, przyszłość”.

Prelegenci konferencji przygotowali referaty, które obejmują zagadnienie takie jak rozwój Gminy Wisznice. Organizatorami wydarzenia są: Samorząd Gminy Wisznice, Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II oraz Uniwersytet Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie, a co najważniejsze – konferencja otrzymała honorowy patronat Prezydenta RP Andrzeja Dudy.

Od godziny 9 rozpocznie się rejestracja uczestników, a 15 minut później pani Ewa Nuszczyk, Przewodnicząca Rady Gminy Wisznice przywita wszystkich zgromadzonych. Wystąpienia poszczególnych prelegentów zainauguruje Wójt Gminy Piotr Dragan, a będą one trwały do godziny 13.15 z jedną przerwą kawową i jedną na dyskusję.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *