Wygraj krawat lub spinki. Nagrody od Recman

Wygraj krawat lub spinki. Nagrody od Recman 16

8 grudnia, marka Recman obchodzi siódmą rocznicę otwarcia lokalnego salonu marki w CH Rywal w Białej Podlaskiej. Z tej okazji na wszystkich tych, którzy tego dnia odwiedzą salon mieszczący się w CH Rywal przy ul. Brzeskiej 27, czeka niespodzianka – będą mogli skorzystać ze zniżki -20% na cały nieprzeceniony asortyment w salonie.

To jednak nie koniec niespodzianek. Specjalnie dla naszych czytelników wspólnie z www.recman.pl przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są atrakcyjne nagrody:

•       I miejsce: 1 x perfumy Recman Challenger + gadżety
•       II miejsce: 1 x spinki Recman + gadżety
•       III miejsce: 1 x krawat + gadżety

Aby wziąć udział w zabawie wystarczy do 8 grudnia do godz. 20.00 na adres [email protected] odpowiedzieć na pytanie: Na jaki element męskiej garderoby zwracasz uwagę przede wszystkim i dlaczego?

W mailu należy podać imie i nazwisko oraz nr kontaktowy. Wśród nadesłanych odpowiedzi wybierzemy trzy najciekawsze i najbardziej trafne, a do ich autorów trafią nagrody.

O Recman
Znana na polskim rynku od 1986 roku firma Recman, to polska marka, z ponad 30-letnim doświadczeniem w krawiectwie męskim. Jej projektanci wyznaczają trendy mody męskiej, z najwyższą starannością pracując nad każdym detalem. To podejście sprawiło, że z niewielkiego zakładu, firma przerodziła się w dynamicznie rozwijającą się markę odzieżową.
Flagowym wyrobem marki Recman są garnitury oraz marynarki wytwarzane w Polsce z najwyższej jakości materiałów. W asortymencie znajdują się również m.in. koszule, spodnie, kurtki, płaszcze, swetry i bluzy, bieliznę, obuwie oraz stylowe akcesoria. Od 2011 roku Recman jest Oficjalnym Sponsorem Reprezentacji Polski Mężczyzn w Tenisie.

https://www.recman.pl/

Zwycięzcy konkursu: Andrzej Stasiuk, Sara Michalak, Wiktor Gryciuk. Gratulujemy

Zapraszamy również do polubienia fanpage’a marki Recman na Facebooku.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *