Konkursy z ośrodka kultury

Konkursy z ośrodka kultury 15

Miasto Terespol organizuje kilka konkursów dla mieszkańców jak i osób z poza Terespola. Konkursy są różnorodne, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Pierwszy konkurs, to konkurs filmowy. Temat to: „historie niecodzienne”. Polega on na nagraniu filmu, przedstawiającego życiowe sytuacje np. sytuacje rodzinne, z przyjaciółmi, bądź też typowo domowe. Wybór pomysłu jest dowolny. Każdy robi to co chce. Filmik nie może trwać, więcej niż 3 minuty i musi zawierać elementy z życia codziennego, np. sztućce, owoce, może to być wszystko czego używamy na co dzień. Można pracować indywidualnie, bądź też w grupach.

Drugi konkurs, to konkurs literacki. W skład tego konkursu wchodzą cztery tematy, czyli każdy może sobie wybrać na jaki temat chce pisać. Jedna osoba może napisać maksymalnie na cztery tematy: ”Bliscy czy obcy”?, „Napiszę Ci o…”, „Podróż bez granic”, „Dlaczego właśnie on/ona?”. Ma być to opowiadanie, felieton lub esej. Rodzaj pracy jest dowolny.

Kolejnym konkursem jest konkurs fotograficzny, również składający się z dwóch tematów: „Moje emocje są ważne” i „Pozory mylą”. Pierwszy temat dotyczy inspiracji. Czyli uczestnik musi zainspirować odbiorcę i wykorzystując przedmioty codziennego użytku pokazać swoją wizję. Drugi temat to po prostu obróbka zdjęcia.
Konkurs muzyczny, jeśli granie i śpiewanie to twoja pasja , musisz wziąć udział w tym konkursie. Trzeba wysłać dowolny utwór zaśpiewany, lub zagrany przez nas , może zawierać on naszą melodię czy tekst. Należy zaznaczyć to przy wysłaniu pracy. Można zaśpiewać samemu bądź z zespołem.
Ostatni konkurs, to konkurs plastyczny. Należy zaprojektować plakat promujący wolontariat, przy pracach społecznych. Tematyka, również dowolna, a format to A4.

Więcej szczegółów znajduje się na stronie internetowej: www.mokterespol.pl

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *