KONTAKT BP24: Dostawczak w rowie, ciężarówka z rozbitym przodem

56589747_419507835283662_6342373653337866240_n
fot. nadesłane

Na drodze krajowej nr 2 miał miejsce wypadek. Ruch odbywa się wahadłowo. Informację o zdarzeniu  oraz zdjęcia otrzymaliśmy od czytelnika Kuby za pośrednictwem platformy Kontakt BP24. Na redakcyjną skrzynkę mailową otrzymaliśmy również ujęcia od czytelników Pawła i Irka.

Do wypadku doszło dzisiaj (2 kwietnia) o godzinie 8.20 w Woskrzenicach Dużych (gm. Biała Podlaska) na krajowej „dwójce”. – Ze wstępnych ustaleń wynika, że samochodu ciężarowy skręcający w lewo zderzył się z jadącym z przeciwka busem dostawczym – mówi podkom. Barbara Salczyńska-Pyrchla, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej. W wyniku tego wypadku do szpitala trafiły dwie osoby.

Na miejscu jest pogotowie ratunkowe. Pracuje tam też kilka zastępów straży oraz policja, która ustala wszystkie okoliczności tego zdarzenia.

 

Udostępnij!

Komentarze: 2

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. Jestem ciekawa kiedy ktoś z władz wreszcie się zajmie tym skrzyżowaniem,ile jeszcze musi być wypadków,żeby wreszcie zapaliło się jakieś światełko, że coś trzeba zmienić. A jeszcze te tiry i inne auta wyjeżdzające ze stacji cpn, nie patrzą,że ktoś jedzie tylko wjeżdżają, ile razy o mało nie było stłuczki.MASAKRA……….