KONTAKT BP24: „Kampania kampanią, ale parking jest dla mieszkańców”

KONTAKT BP24: "Kampania kampanią, ale parking jest dla mieszkańców" 16

Kampania trwa w najlepsze. Pan Mariusz jest rozgoryczony faktem, że materiały wyborcze zajmują nawet miejsca parkingowe, które przecież w każdym mieście są niemal na wagę złota.

Praktycznie na każdym kroku można spotkać billboardy promujące kandydatów, ale jeden z nich szczególnie zwrócił uwagę jednego z naszych czytelników. – Miejsca w centrum na wagę złota, ale jedno musi być zajęte na parkingu przez billboardy Pana Stefaniuka. Kampania kampanią, ale parking jest dla mieszkańców, a nie dla billboardów – pisze nasz czytelnik. Materiał promujący Dariusza Stefaniuka jako kandydata na urząd prezydenta można było zobaczyć na parkingu przy ulicy ks. Bieńkowskiego.

Co o tym sądzicie? Zapraszamy do dyskusji.

KONTAKT BP24: "Kampania kampanią, ale parking jest dla mieszkańców" 17

Udostępnij!

Komentarze: 44

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. Wcześniej stała tam przyczepka z reklamą prywatnej firmy i jakoś wtedy problemu Pan „Mariusz” ani bp24 nie widziało… 🙂

  2. Drogi panie przyczepa należy do Bialskiej firmy odprowadzającej podatki do miejskiej kasy i ma prawo stać jak inne pojazdy parkowane nie przez petentów lecz pracowników urzędu cz też innych firm będących w centrum ,dodam ze jako przedsiębiorca płacę na rzecz miasta a nie jak pan to określa Folwark,

   1. Mimo płacenia podatków nie jest Pan pracownikiem urzędu, tylko właśnie petentem 🙂 Proszę zauważyć różnicę między stojącą niemal no stop przyczepką, a firmowymi samochodami które w końcu odjeżdżają.

  3. Drogi panie przyczepy należą do Bialskiej firmy płacącej lokalne podatki . i nie jest to folwark są parkowane zgodnie z prawem jak inne pojazdy parkowane każdego dnia i dodam na cały dzień tak że proszę nie robić scen lub propagandy ,zapraszam do rozmowy tel i adres są na przyczepie.

   1. czyli rozumując twoim mózgiem, jak płacę podatki to mi można wszystko tak??? naczelne sługusy dyzmy już grzmią…. i nawet posty podobne….

   2. Firmową przyczepę to se trzymaj na placu firmy anie na parkingu publicznym. Samochód to w końcu odjedzie a ta stoi 24/7. To nie jest prywatna -publiczna toaleta.

 1. Sądze o tym tyle że szukacie taniej sensacji… Kto nie ma tam jak parkować urzędnicy, żeby zostawić swój samochód na caly dzień? A z miejscami parkingowymi wcale tak źle u nas nie jest powstał nie dawno nowy parking

  1. arab idź na kebaba lepiej skoro uważasz że z miejscami parkingowymi nie jest źle to się chyba nie z tą głowką na rozumy pozamieniałeś

  2. NIE MA ZLE Z PARKINGAMI, JEST TRAAAAGICZNIE.
   CHYBA CZłowieku mało spraw załatwiasz na mieście albo jeżdzisz rowerem.
   wszędzie i o d 8 do 15 zapchane ze nic niemozna pozałątwiac więc co to za zbedne komentarze

 2. Panie Stefaniuk, tym razem milczy Pan na temat miejsc pracy, kiedy 4 lata temu trąbił Pan o tym na prawo i lewo – samoloty do recyklingu już do nas lecą? 😉 Głupio wspominać i powielać przedwyborcze kłamstwa i bzdury sprzed lat, prawda?
  Ma Pan nas za głupców – dlatego życzę jak najszybszej wyprowadzki z gabinetu prezydenta.

 3. Osobiście coraz mniej lubię Pana prezydenta, ale uważam, że parking jest dla wszystkich więc i jedno miejsce dla D.S. i jedno dla reszty tyle, że ten Pan chce je na wyłączność.

 4. Z autobusami MZK jest podobnie. Autobusy zakupione z środków UE, nie można przez kilkanaście lat wykorzystywać do celów reklamowych. A obecnie jeżdżą z oklejonym tyłem na którym jest Stefaniuk. MZK może otrzymać kary, za takie praktyk., A kto zapłać my podatnicy, a nie Stefaniuk.

 5. Dlaczego autobusy miejskie są pozaklejane zdjęciami Stefaniuka. Środkami komunikacji miejskiej publicznej zarządza Zakład Komunikacji Miejskiej w Białej Podlaskiej. O ile się orientuję jest to spółka miejska. Zastanawiam się czy p. Stefaniuk zapłacił za wożenie jego afiszów wyborczych? Jeśli tak, to bardzo proszę udostępnić publicznie fakturę za wykorzystywanie do celów propagandowych autobusów miejskich. Jeśli nie zapłacił p. Stefaniuk – to pytanie – „CZY ZKM JEST PRYWATNYM FOLWARKIEM” – kasztelana????

  1. Co za jad się wylewa z pani, czyżby to ty Halinko z czarnymi zębami? Moja ulubiona sąsiadeczko. Ładny i przystojny to niech sobie jeździ przyklejony do autobusu 😉

 6. Przecież na tym parkingu zawsze jest miejsce ponieważ jest to parking tylko dla klientów sklepu, kto zaparkuje nie będąc klientem powinien zostać odholowany. Po co ta sensacja.

 7. Karierowicz nie prezydent puste obietnice prawi.Mam w nosie Stefa bilbordy w całym mieście i na autobusach…Jest nieudolnym Prezydentem.Co przez 4 lata zrobił?Obiecywał recykling samolotów miejsca pracy ,stadion.Oszukał wyborców…

 8. Wam to juz chyba wszystko przeszkadza 😉 Może i pół Bialej okleić , kto bedzie chciał i tak zaglosuje na niego a kto nie ten nie, proste 😉 bez spiny

  1. nie wszystko tylko pajac dyzma swoim ryjkiem ma czelność się wszędzie afiszować a niestety na wymioty zbiera …..

 9. Mam prosty sposób, niestety nie mam przyczepki. Ale jeśli ktoś nie przepada za tą marionetką może jest w stanie zaparkować przed z ciekawym napisem: czy przez 4 lata nie znudziła się Ci ta gęba? Co takiego dla Ciebie zrobiła? Zobaczymy jak długo tam postoi i jak długo potrfają poszukiwania 😀 Przecież wszyscy płacimy podatki.

  1. ta gęba potrafi się uśmiechać i wmawiać ludziom że pada deszcz podczas oddawania na nich moczu

 10. Balkon swój sobie obklej tymi plakatami i ściany w pokojach panie Stefaniuk, a nie autobusy i wszystko dookoła. Szczyt! Też chcę zobaczyć te faktury z mzk, bo poobklejane jak jego prywatne.

  1. Tak się zastanawiam czy ujawnienie umowy bądź kwot i warunków z MZK podchodzi pod zapytanie publiczne? Może portal bp24 wystosował by pismo a potem przedstawił odpowiednie informacje.

 11. Też zwróciłam uwagę na ten billboard. Faktycznie, zajmuje miejsce. W godzinach pracy Urzędu Miasta, banków i sklepów w centrum jest tłoczno na parkingach. Nie pomaga nawet nowo otwarty parking między ul.Piłsudskiego, a ul.Budkiewicza.
  Abstrahując. Panie Wojtku, każdy z nas płaci podatki.
  Pozdrawiam

 12. A co wy się tak podniecacie piszecie że parking jest dla mieszkańców a co kużwa Pan Prezydent nie jest mieszkańcem Białej ,przyjeżdżacie do Białej stawiacie samochody i na cały dzień idziecie do pracy,z parkingów zrobiliście Auto-komisy a ilu jest takich modeli co przyjeżdża do Białej zostawia na parkingu samochód i na kilka dni jedzie do Wawy lub Lublina .Co nie pasi bo to billboard Pana Prezydenta a inne wam nie przeszkadzają ,które stoją na parkingach ale to nic SŁYCHAĆ WYCIE ZNAKOMICIE !!!!!!!!!

  1. Inne stoją na mniej obleganych parkingach! Lepiej jakby zaparkowała z tym banerem na parkingu pod Urzędem Miasta, nie wkurzał ludzi.

 13. tak to fakt. przegiecie,. na targowisku miejskim na ALejach 1000lecia tak jest ustawiony bilbord na kółkach ze wyjazd z okolicy bloków jest niestety ale niebezpieczny poniewaz zasłania. cIEKAWO JAK BĘDZIE MIASTO WYGLĄDAŁO PO WYBORACH CZY KTOŚ TO POSPRZĄTA.