KONTAKT BP24: Ponad 20 kilometrowa kolejka do granicy

KONTAKT BP24: Ponad 20 kilometrowa kolejka do granicy 16
Fot. Czytelnik Ania

Kierujący samochodami ciężarowymi oczekujący na wyjazd z Polski na granicy z Białorusią muszą uzbroić się w cierpliwość. Wstępny czas postoju to kilkanaście godzin.

Już dawno nie było tak długich kolejek ciężarówkę, które czekają na wyjazd na wschód. Obecnie kolejka sięga Horbowa.

Jak podają służby graniczne o godz. 11 czas oczekiwania na rozpoczęcie odprawy to ponad 10 godzin.

Zdjęcie oraz informacje otrzymaliśmy od naszej Czytelniczki Ani na nasz KONTAKT BP24.

 

Udostępnij!

Komentarze: 10

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. Ciekawe czy rząd wypłaci zadość uczynienie za szkody jakie kierowcy wyrzadzaja rolnikom….stratyvporownywalne z chorymi na asf dzikami.. władze agrounii zostały poinformowane o sytuacji .W odpowiedzi usłyszałem że przygotowywany jest ogólnopolski strajk i blokady drog…

  2. A gdzie te ” Gangstery ” ” Frajery ” zasmarkane chłopaczki z glutami pod nosem co kiedyś tiry bez kolejki prowadzali ???? Butelki chyba na śmietnikach zbierają i puszki na rowach obok szosy he he he he .

  3. Tak wam tylko dopłaty i odszkodowania w głowie kosztem reszty narodu. Zrzucmy się znowu wszyscy na rolników. Mam nadzieję że przyjdzie w końcu porządny gospodarz z Niemiec i zrobi porządek.

  4. Teraz już nie prowadzają bo na momencie Policja i Straż Graniczna by ich wyłapała . A co robią te obszczymurki co to prowadzały Tiry bez kolejki , już Ci odpowiadam. Paru siedzi w więzieniu za złodziejstwo , i za majty . Kilku za granicę wyjechało i po 12 godzin na budowach rypią jako robole za 8 euro na godzinę. Paru pałęta się w okolicy ale żaden się nie przyzna do tego bo się boją , że w czerep zarobią . Tak że reasumując wszyscy skończyli jako gołodupce bez kasy lub jako robole za granicą .

  5. Bez palca z lachowki vel cydej kiedyś by jeździł i ropę skupowal a tera jak się zmienił… A stary koła zapasowe podobno rąbal i go wyrąbali. Ach te wiesniaki z lachowki.