KONTAKT BP24: Szybka interwencja służb, mieszkańcy sami sprzątają miasto

KONTAKT BP24: Szybka interwencja służb, mieszkańcy sami sprzątają miasto 16

Szybka reakcja służb miejskich po reakcji mieszkańców miasta na śmieci. Kilku z nich zebrało wszystkie pozostałości na jednej z ulic na osiedlu Francuska. Informacje o tym otrzymaliśmy na platformę KONTAKT BP24 od Doroty.

Ostatni problem po zimie w Białej Podlaskiej to śmieci. – Na ulicy Witosa, na przeciwko ogródków działkowych Irena posprzątaliśmy porozrzucane śmieci, nie mamy tylko możliwości ich przetransportowania na wysypisko. Proszę o interwencję – informuje nas czytelniczka Dorota. Okazuje się, że takich terenów w mieście jest bardzo dużo.

Natychmiast skontaktowaliśmy się z magistratem. – Wysyłaliśmy nasze służby natychmiast by zebrali worki z nieczystościami. Cieszymy się, że mieszkańcy sami podjęli się takich działań. 6 kwietnia wspólnie władze, organizacje oraz sami mieszkańcy włączają się w akcję sprzątania miasta – informuje Gabriela Kuc-Stefaniuk, rzecznik prasowy bialskiego prezydenta.

Wszelki zgłoszenia dotyczące śmieci można kierować do straży miejskiej pod nr 986.

Jednak nadal są osoby, które śmiecą i robią sobie dzikie wysypiska. Tak wyglądają również okolice os. Francuska oraz Północnej. Zdjęcia nadesłane przez Dorotę oraz Piotra

KONTAKT BP24: Szybka interwencja służb, mieszkańcy sami sprzątają miasto 17 KONTAKT BP24: Szybka interwencja służb, mieszkańcy sami sprzątają miasto 18 KONTAKT BP24: Szybka interwencja służb, mieszkańcy sami sprzątają miasto 19 KONTAKT BP24: Szybka interwencja służb, mieszkańcy sami sprzątają miasto 20 KONTAKT BP24: Szybka interwencja służb, mieszkańcy sami sprzątają miasto 21 KONTAKT BP24: Szybka interwencja służb, mieszkańcy sami sprzątają miasto 22 KONTAKT BP24: Szybka interwencja służb, mieszkańcy sami sprzątają miasto 23

Udostępnij!

Komentarze: 1

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. Wokół PECu, WORDu, Oczyszczalni Ścieków dalej są góry śmieci pod drzewami.
    Ludzie zostawiają tam worki ze śmieciami domowymi, są tez nawet konstrukcje ze szklanych butelek, które ktoś regularnie dowozi w liczbie już kilkuset.
    Teren Pana Paczuskiego za garażami na ulicy Włoskiej to wstyd dla miasta jak obok działka PSW blisko PECu. Śmietniska butelek i plastików. Słaba to wizytówka miasta.
    W Brześciu jest czysto, Biała ma kogo gonić. Pozdrawiam.