Kontrabandę ukryto w podłodze

Kontrabandę ukryto w podłodze 16

Mężczyzna przewoził nielegalny ładunek ukryty  w przerobionej podłodze samochodu. Stracił całą kontrabandę i auto.

Podczas rewizji VW Craftera na przejściu granicznym w Terespolu funkcjonariusze KAS znaleźli 2796 paczek papierosów bez polskich znaków akcyzowych. Kontrabandę ukryto w przerobionej podłodze pojazdu. Auto oraz nielegalny ładunek został zatrzymany. Przeciwko kierowcy wszczęto postępowanie karne.

Do podobnego zdarzenia doszło na terenie przejścia w Sławatyczach. 22-letni obywatel Białorusi podróżował Fordem. W jego podłodze i dachu ujawniono 3 tys. paczek „nielegalnych” papierosów. Towar i pojazd zatrzymano.

Udostępnij!

Komentarze: 6

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. niech sprawdzają dokładniej na przejściu białoruskie lokomotywy M62 , póżniej w Kobylanach maszyniści sprzedają fajkę i olej napędowy

  2. Teaz za parę paczek klepią mandaty a przemyt taki i tym podobne idzie bez problemu. I tylko tak naprawdę dla picu wykryją coś od czasu do czasu, byle by pokazać efekty. Nie za maszynistów się bierzcie a za celników. Oczywiście nie wdzystkich, bo w ich gronie są uczciwi też.

  3. do m62. Widziałeś zgłoś natychmiast organom np. Policji, SCS, SG. Przyjadą i zgarną. Tak trzeba reagować. Bez pomocy społeczeństwa patologii nie sposób zlikwidować.

  4. do m62. Widziałeś, zauważyłeś handel fajką czy ON, zgłoś natychmiast organom np. Policji, SCS, SG. Przyjadą i zgarną. Tak trzeba reagować. Bez pomocy społeczeństwa patologii nie sposób zlikwidować.