Kradła markowe perfumy by mieć na środki odurzające

Kradła markowe perfumy by mieć na środki odurzające 16

Zarzuty usłyszała wczoraj 22-letnia mieszkanka Białej Podlaskiej. Kobieta podejrzana jest o kradzieże markowych perfum w drogeriach. Wartość strat oszacowana została na kwotę ponad 700 złotych.

Policjanci bialskiej komendy powiadomieni zostali o kradzieżach sklepowych do jakich doszło w lipcu  w drogeriach na terenie miasta. Łupem sprawcy padły markowe perfumy. Pokrzywdzeni oszacowali straty powstałe w wyniku działalności sprawcy na kwotę ponad 700 zł. – Funkcjonariusze Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu bialskiej komendy, w trakcie wykonywanych czynności ustalili personalia osoby podejrzewanej o dokonanie kradzieży. Okazało się, że jest to 22-letnia mieszkanka Białej Podlaskiej. Kobieta zatrzymana została do wyjaśnienia – informuje podkom. Barbara Salczyńska-Pyrchla, oficer prasowy bialskiej policji.

Wczoraj „amatorka cudzego mienia” usłyszała zarzuty i przyznała się do winy. W rozmowie z policjantami oświadczyła, że wybierała tylko popularne produkty. Dodała że potrzebowała pieniędzy na zakup środków odurzających.

O dalszym losie amatorki cudzego mienia zadecyduje sąd. Przestępstwo kradzieży zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *