Kradli artykuły z marketów. Wpadli też z amfetaminą

YXJ0aWNsZXMvMjAxODAzMDgxNDMyMjMtODQtMS5qcGc=,800,420
W pięć osób kradli z marketów artykuły spożywcze. Podczas kontroli znaleziono u nich skradzione fanty oraz amfetaminę.
Wczoraj (7 marca) tuż przed godziną 19 policjanci z Międzyrzeca Podlaskiego otrzymali zgłoszenie o kradzieży w jednym z międzyrzeckich supermarketów.

Na miejsce udał się policyjny patrol. Funkcjonariusze ustalili, że pięcioosobowa grupa ukradła z marketu alkohol,wędliny, słodycze oraz artykuły chemiczne. Złodzieje wywieźli skradzione artykuły w wózku sklepowym przez drzwi wejściowe sklepu. Łup załadowali do samochodu i odjechali z miejsca kradzieży.

Policjanci podczas patrolu miasta zauważyli samochód i złodziei wyjeżdżających z parkingu innego międzyrzeckiego supermarketu. Zatrzymali ich do kontroli drogowej.

Podczas kontroli okazało się, że samochodem podróżowało czterech mężczyzn z Siedlec w wieku od 24 do 50 lat oraz 26-letnia kobieta z gminy Kotuń. Ich samochód wyładowany był artykułami spożywczymi i chemicznymi, alkoholami oraz drobną elektroniką.

Policjantom udało się potwierdzić, że towary znajdujące się w samochodzie pochodzą z kradzieży. Ich wartość oszacowano na około 2,5 tysiąca złotych. W aucie ujawniono także niewielką ilość amfetaminy. Wszyscy podróżujący tym samochodem trafili do policyjnego aresztu.

W trakcie dalszych działań okazało się, że część z nich ma bogatą przeszłość kryminalną i wieloletnie pobyty w zakładach karnych. Obecnie grozi im do pięciu lat więzienia.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *