Kraśnik pierwszy, Międzyrzec dwa miejsca dalej

I miejsce Kra┼Ťnik

W finale wojewódzkim w piłce plażowej chłopców najwyższe miejsce przypadło drużynie z Kraśnika. Międzyrzeczanie uplasowali się na trzeciej lokacie.

Zawody odbył się w poniedziałek (10 czerwca) na boisku Szkoły Podstawowej nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim. O pierwsze miejsce walczyli chłopcy z Publicznego Gimnazjum nr 1 w Kraśniku i Szkoły Podstawowej nr 1 w Opolu. Ostatecznie zwyciężyli kraśniccy sportowcy. W meczu o trzecią lokatę spotkały się drużyny ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Świdniku i Szkoły Podstawowej nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim. Lepsi okazali się międzyrzeczanie. Ostatnie miejsca w tabeli zajęli zawodnicy ze Szkoły Podstawowej nr 18 w Lublinie i Szkoły Podstawowej nr 2 w Tomaszowie Lubelskim. Ekipy, który zajęły miejsca na podium otrzymały puchary i medale. Drużyna z Kraśnika awansowała do następnego etapu rozgrywek.