Kraszewski będzie patronował rowerzystom

Kraszewski będzie patronował rowerzystom 15
fot. archiwum

Aktywny wypoczynek na rowerach to świetny pomysł na spędzenie czasu, szczególnie w porze wakacyjnej. Ponadto, jest to także okazja do wspomnienia wyjątkowego artysty, Józefa Ignacego Kraszewskiego, który jest związany z naszymi ziemiami.

Zbliża się VII edycja Powiatowego Rajdu Rowerowego im. J.I. Kraszewskiego. Odbędzie się ona 4 sierpnia (sobota). Na wydarzenie zaprasza Starostwo Powiatowe w Białej Podlaskiej, Urząd Gminy w Sosnówce oraz Gminny Ośrodek Kultury w Sosnówce. Wszyscy miłośnicy aktywnego wypoczynku są mile widziani.

Tegoroczna trasa startuje w Sosnówce i wiedzie przez Przechód (Aleksandrów), Lipinki, Wygnankę, Romanów, Rozwadówkę, Motwicę, Pogorzelec, Holeszów i Dębów i liczy około 40 kilometrów. O godzinie 16 zaplanowano koniec rajdu, a miejsce meta mieścić się będzie w Gospodarstwie Agro- i Ekoturystycznym Michałówka, „Dolina Dębów” w Dębowie.

Aby wziąć udział w rajdzie, należy się zgłosić najpóźniej do 27 lipca (piatek). Można to zrobić osobiście od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Sosnówce lub mailowo pod adresem: [email protected]

Kraszewski będzie patronował rowerzystom 16

Udostępnij!

Komentarze: 1

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. brawo niech zarobi prywatne gospodarstwo agroturystyczne , przecież można było zorganizować inną trasę przejazdu i zakończyć w muzeum patrona rajdu.