Król disco polo ponownie zagości w Piszczacu

Król disco polo ponownie zagości w Piszczacu 16

Gwiazdą jednej z największych letnich imprez w naszym powiecie będzie nikt inny jak Zenon Martyniuk. Niekwestionowany król disco polo wystąpi podczas III Disco Weekendu w Piszczacu. Lider zespołu Akcent gościł podczas pierwszej odsłony tego wydarzenia. 

Każdy, kto będzie miał ochotę poszaleć przy rytmach disco powinien wybrać się 16 czerwca na stadion Lutni Piszczac. Podobnie jak dwa lata wcześniej, tak i tym razem na scenie zagości Zenon Martyniuk. Podczas imprezy z pewnością będzie można usłyszeć największe hity artysty, ale nie zabraknie również nowości. Lider „Akcentu” w tym roku będzie obchodził swoje 50 urodziny, a także jubileusz trzech dekad na scenie.

Nie lada atrakcją dla fanów muzyki tanecznej będzie koncert zespołu Boys, którego liderem jest Marcin Miller. Grupa istnieje na rynku muzycznym od 1991 roku i od tamtego czasu wydała 11 albumów, taką samą liczbę kompilacji oraz kilka singli. Miller zasiada również w jury programu Disco Star.

Podczas III Disco Weekendu na scenie zagoszczą również Nowator, Clubbersi, Energy Girls oraz Extra Mocni.

Tradycyjnie w trakcie imprezy dostępne będą różnego rodzaju atrakcje dla najmłodszych. W dniu wydarzenia bilety będą kosztowały 7 zł.

Król disco polo ponownie zagości w Piszczacu 18

Udostępnij!

Komentarze: 5

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. Gminna kasa świeci pustkami o czym się milczy a zaprasza watpliwej reputacji gwiazdy zwąc nieokorowanymi królami disco polo aby z playbecku wycedziły kilka słów po polsku do zastyglej publiki. Zenon ,,Kocham Was ”na co lud ,,My ciebie tyż ” Zapytajcie radę gminną o koszta no może z wejściówek skapnie trochę do kabzy. A nie mogliby tak te polske artysty zaśpiwać na raty (w tym roku bez refrenu ) byłoby taniej . Albo to z odroczonym terminem płatności . Taki Zenon Un to wi dzie leży Piszczac w europie. Boys gorszy nie bedzie jakby tak jeszcze Maryla Rodowicz zawitała to byłoby cacy Wszak Piszczac jest znany i artysty nie omijajo ot chociażby taka Marylka R una to gościła kilka lat wsteczx na posiadłości Kozłowicza (którą wspierala jedna z parti żądzących) w Wólce Kościeniewickiej .A niech tam naród sobie użyje jak innych rozrywków nie ma wszak pan wójt jak zostanie ławnikiem w sądzie tak przednij zabawy już nie będzie raczej we wsi.

  2. Disco weekend na plakacie.. raczej disco niedziela.. ….wstęp wolny do 100 cm ..to co na bramce bedzìe poprzeczka… hmm to nie jeden nie przejdzie..