Krystyna Giżowska wystąpi na bialskiej scenie

Krystyna Giżowska wystąpi na bialskiej scenie 15

Koncert Krystyny Giżowskiej to idealny pomysł na spędzenie wolnego czasu i zatracenie się w muzyce. Jest to też świetna okazja, by zrobić prezent swojej mamie z okazji Dnia Matki.

Koncert Krystyny Giżowskiej odbędzie się 27 maja w sali widowiskowej Bialskiego Centrum Kultury przy ul. Brzeskiej 41 w Białej Podlaskiej. Rozpocznie się o godzinie 16. Bilety w cenie 65 złotych można nabyć w punkcie informacji kulturalnej przy ul. Warszawskiej 11. Rezerwacji można dokonać telefonicznie pod numerami telefonu 83 341 67 18 oraz 887 300 555.

Krystyna Giżowska zadebiutowała na scenie już w wieku 14 lat w 1968 roku jako solistka w Zespole Pieśni i Tańca Transportowiec w Koszalinie. Jej kariera muzyczna szła naprzód. Została finalistką konkursu „Giełda Piosenki”. Profesjonalną karierę zaczęła na dobre w latach 70. jako solistka w zespołach wojskowych.

Samodzielną drogę na estradzie rozpoczęła w 1976 roku na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki w Soczi. Jest laureatką wielu konkursów zarówno na arenie krajowej, jak i międzynarodowej.
Obecnie prezentuje dosyć zróżnicowany repertuar. Najbardziej znanymi utworami z jej repertuaru są „Złote obrączki”, „Przeżyłam z tobą tyle lat” czy „Nie było ciebie tyle lat”.Krystyna Giżowska wystąpi na bialskiej scenie 16

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *