Kto zostanie komendantem straży miejskiej? Trwa nabór

Kto zostanie komendantem straży miejskiej? Trwa nabór 16

Bialski magistrat ogłosił nabór na stanowisko komendanta Straży Miejskiej. Funkcję tę do tej pory pełnił Artur Kozioł, który po wyborczej porażce Dariusza Stefaniuka zmienił profesję i rozpoczął pracę jako zastępca dyrektora Stacji Pogotowia Ratunkowego, podlegającej pod Urząd Marszałkowski. Kto będzie przewodniczył bialskim strażnikom?

Do podjęcia pracy na stanowisku komendanta niezbędne jest wykształcenie wyższe magisterskie o specjalności: bezpieczeństwo publiczne, zarządzanie, prawo, administracja lub wychowanie fizyczne oraz minimum 5-letni staż pracy, w tym 2 lata w zakresie kierowania zespołami ludzkimi. Wymagana jest również znajomość przepisów prawa z ustaw m.in. o strażach gminnych i pracownikach samorządowych. Kandydat nie może być też karany za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego czy umyślne przestępstwo skarbowe.

Nabór na wolne kierownicze stanowisko został ogłoszony dzisiaj (18 grudnia). Termin składania dokumentów mija 31 grudnia.

ZOBACZ TAKŻE: Szczegóły naboru

ZOBACZ TAKŻE: Ze straży miejskiej do karetki

 

 

Udostępnij!

Komentarze: 16

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. Nie raz widziałem jak strażnicy miejscy stali sobie na parkingu za Rywalem , palili papierosy i prywatnie rozmawiali z kolegami. Czy strażnik miejski w czasie pracy , będąc w mundurze może legalnie sobie palić papierosy w miejscu publicznym . Strażnicy miejscy na służbie palą sobie legalnie papierosy na patrolach a psie gó*na nie pozbierane na trawnikach . I co ja mam je zbierać może ? A od czego jest straż miejska ? Przecież płacę podatki , ja i moi pracownicy i to właśnie z naszych podatków i z naszych pieniędzy utrzymuje się i płaci pensję straży miejskiej . To by chociaż te psie gó*na pozbierali. Już nie każę im ulic zamiatać ale papierki mogliby pozbierać na parkingach . Jakby nastał normalny komendant straży miejskiej toby swoim podwładnym nakazał liście grabić jesienią , odśnieżać zimą , śmieci zbierać, jak ktoś napisał psie odchody zbierać . A te zbieranie psich odchodów należy do obowiązków straży miejskiej ? Czy straż miejska musi je zbierać tylko trawników czy z ulic też muszą ? .

    1. Ty Pracodawco nieszczęsny!!! Upału nie ma a Tobie mózg się gotuje! Ty sam Twoje dzieci i Twoi pracownicy niech sprzątają po sobie papierki i psie gówna! A swoją droga to jestem ciekaw ile płacisz tych podatków. Zazwyczaj Ci co nic nie płacą maja najwięcej do powiedzenia i do żądania!!! Zacznij od porządków u siebie!

  2. Dlaczego nie przeprowadzi się referendum w Białej odnośnie straży miejskiej ? Przecież oni są tylko pośmiewiskiem wszystkich , żadnego poważania nie mają . Ludzie nie traktują ich poważnie i każdy tylko się śmieje z nich. Dać więcej etatów dla policji .

  3. Mam nadzieję ze p.kozioł jednak się zdecyduje wrócić .Nie widzę lepszej persony na tym etacie.kompetentny wierny wszechstronny .A na zastępcę niech weźmie tatusia.duet mistrzostwo świata .

  4. To jak wyprowadzę na spacer swoje dwa owczarki niemieckie ” Brytana ” i ” Azora ” i pieski narobią na trawnik to mam dzwonić na alarmowy telefon straży miejskiej czy do komendanta ??? I przyjadą posprzątać ? A co jak będą sprzątali kupę po innych pieskach i nie zdążą przyjechać ? Co mam czekać na nich ?

  5. Miało być normalnie – a tu w wymaganiach dopuszczone wykształcenie AWF – szczególnie przydatne w Straży Miejskiej ;(

  6. Zlikwidować tych obiboków straż m. pieniądze na nich wydane uwaźam za wyrzucone w błoto a to nie małą kwotą, bo 3-4 mln. złotych co roku.

  7. od dawna mowi sie, ze Komendantem zostanie czlowiek pracujacy w Zakladzie Karnym, ciekawy jestem czy to prawda bo jezeli tak to ten caly konkurs jest smiechu warty.