Szykuje się tradycyjny bal. Wybiorą króla i królową

Szykuje się tradycyjny bal. Wybiorą króla i królową 16

Warunkiem wejścia na imprezę jest przebranie, kostium lub posiadanie maski oraz zabranie ze sobą uśmiechu i mnóstwa pozytywnej energii.

Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne Przez Pryzmat zaprasza na bal mieszczański, czyli bal kostiumowy, maskowy.

Impreza odbędzie się już w tę sobotę (20 stycznia) o godzinie 19 w Autosferze przy ulicy Sidorskiej 117c. Bale kostiumowe były kiedyś bardzo popularną rozrywką bialczan. Organizowali je nie tylko mieszczanie, ale i ziemianie oraz wojskowi. W tym roku stowarzyszenie, nawiązując do tradycji, także zechciało zorganizować taki właśnie bal.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w imprezie proszone są o przesłanie wiadomości do organizatora (za pośrednictwem facebooka) lub telefonicznie pod nr 668 151 967.

Bal jest imprezą koszyczkową z biletem wstępu. Ilość miejsc jest ograniczona.

Warunkiem wejścia na imprezę jest przebranie, kostium lub posiadanie maski (weneckiej, przeciwgazowej, czy nawet chirurgicznej) oraz zabranie ze sobą uśmiechu i mnóstwa pozytywnej energii.

Organizatorzy chcą, aby impreza przebiegała spontanicznie, a przede wszystkim swobodnie. Mają jednak zamiar wprowadzić elementy tradycyjnego balu tj. polonez, walc i inne standardy, kotyliony oraz wybór króla i królowej balu.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *