Lato w spotkaniach kultur, czyli wyjazdy na spektakle

Lato w spotkaniach kultur, czyli wyjazdy na spektakle 15
fot. archiwum

Wydarzenie kulturalne ,,Lato w Spotkaniach Kultur” jest organizowane przez Zarząd Województwa Lubelskiego oraz Centrum Spotkania Kultur w Lublinie. MOK w Terespolu zachęca do wspólnego wyjazdu.

W środę (4 lipca) w Sali Operowej CSK w Lublinie zaprezentowane zostaną dwa spektakle dla dzieci w wieku 4-11 lat. Pierwszy to ,,Proszę Słonia” w wykonaniu aktorów Teatru Andersena oraz widowisko muzyczne ,,Bajkowo i filmowo”, prezentujące muzykę z filmów Walta Disneya.

W piątek zaś (6 lipca) coś dla osób dorosłych. W tym dniu przedstawiony zostanie zestaw najsławniejszych arii operetkowych i pieśni neapolitańskich takich kompozytorów jak Strauss, Kalman, Lehar, Offenbach pod nazwą ,,Trzech Tenorów i Ona Jedna”.

MOK w Terespolu organizuje wyjazd na te spektakle. Uczestnicy każdego z tych wyjazdów zapłacą jedynie za transport, czyli 45 złotych. Wyżywienie we własnym zakresie.

Zapisy są możliwe do 28 czerwca w MOK-u bądź pod numerem telefonu: 507170018, 833752265. Możliwe jest także zgłoszenie mailowo: [email protected]

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *