Lech Wałęsa odwiedzi Białą Podlaską

Lech Wałęsa odwiedzi Białą Podlaską 16

Wizyta byłego prezydenta Polski będzie związana z inauguracją obchodów 30. rocznicy wolnych wyborów z 4czerwca 1989 roku.

Lech Wałęsa będzie honorowym gościem spotkania, które zaplanowano na niedzielę (28 kwietnia) o godzinie 11 w sali Bialskiego Centrum Kultury przy ulicy Brzeskiej 41 w Białej Podlaskiej. Rozpocznie się ono projekcją filmu Andrzeja Wajdy „Człowiek z Nadziei”, który jest polskim filmem biograficznym opowiadającym o życiu Lecha Wałęsy. Następnie przyjdzie czas na panel dyskusyjny, który potrwa od godziny 13 do 15.

Lech Wałęsa odwiedzi Białą Podlaską 17

 

 

Udostępnij!

Komentarze: 38

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

 1. Będzie pałować a kiedy do Białej przyjedzie Schetyna , Miller,Cimoszewicz, Róża ,Wielgus ,Tusk bo już się kużwa nie mogę doczekać .delegaci z KOD -to są dla naszego prezydenta BP autorytety .

 2. Poczytajcie dokładnie dlaczego Bolek uciekł z Popowa do Gdańska. Wyrzekł się własnego dziecka (nieślubnego). O to też zapytamy naszego Dyzmę.

 3. Bp masz jakiś kompleks zwierzaków skrzydlatych? To trzeba mieć zryty beret żeby odrazu przeciwnika konfidenta kojarzyć z rządzącymi. Nie którzy naprawdę oglupieli . Są też inne opcje panie bp

 4. Po co przyjezdza? co nowego wniesie w zycie miasta? jego czas juz dawno sie skonczył czy miasto nie ma wazniejszych wydatków niż nabijac mu kieszen? obecnie jest tylko smiesznym i załosnym człowiekiem

 5. Najgorzej jak tu jakieś bałwany się „produkują” którzy nie pamiętają tamtych czasów !!! Spytajcie się swoich rodziców czy nie kapowali bo wątpię !!!

 6. przyjedzie i zagra w totka przy pks , może znowu trafi konfident . A może przyjedzie oddać te 100 milionów co obiecywał kiedyś

 7. bardzo rzeczowa, potrzebna wizyta, do tej pory w żaden sposób nie byłem specjalnie zwolennikiem Wałęsy /ani jego konkurentów/ ale teraz przekonałem się, że plując jemu w twarz przynosimy wstyd totalny naszemu państwu, któremu grozi ustrój dyktatorski, w tej chwili nazywa się to, póki co – narodowy socjalizm

 8. Ależ ważna osobistość ten Bolek! Toć to była przyszłość narodu! Gwiazdor, naukowiec, odkrywca, wynalazca i poczciwy prawdziwy prezydent! Jedyny taki! Najlepszy! Nigdy nie zapomnimy tego co zrobiłeś z sejmem Bolku! Pięknie rozwiązałeś go i swoich kolegów wprowadziłeś DO NIE GO!
  Kochamy Cię! jesteś oblegany przez wszystkich! WYSTARTUJ W BIG BROTHERZE BŁAGAM!

 9. Pamiętam tamte czasy , lata 80 -te . Byłem wtedy w wojsku w stanie wojennym . Każdy wierzył w Wałęsę , i w zmiany dobre dla polaków . I CO Z TEGO ZOSTAŁO ????????????/ . Wyzysk pracownika , kłótnie pseudopolityków i komuniści na stołkach w obecnym nawet PISlandzie . Nie będę wymieniał ich nazwisk , ale każdy chyba zna ich nazwiska w rządzie . Dla mnie ani Wałęsa , ani Kaczyński nic nie dali , dlatego mogą do Białej nie przyjeżdżać . Jeden się zbłażnił , a drugi fanatyk i reżimowiec . Ale prezydent miasta może zaprosić kogo chce , i proszę mi tu nie biadolić i nie szczekać jak kundle.

 10. Dlaczego Biała ma wspierać kosmitę? Gość bredzi, wydaje mu się, że ocalił ludzkość. Oriana Falaci w 81′ odkryła prawdę.

 11. Dobrze ze na tego zmutowanego lewaka nie głosowałem jego agitatorzy chodzili po Bialej .Bądzmy solidarni z Unia wezmy brudny islaamistów niech się reprodukują