Ledwo dostał prawo jazdy a je stracił

Ledwo dostał prawo jazdy a je stracił 16

Niespełna miesiąc cieszył się prawem jazdy 18-letni mieszkaniec Terespola. Przekroczył dopuszczalną w terenie zabudowanym prędkość o ponad 50 km/h.

Do zdarzenia doszło wczorajszej w nocy na drodze K-2 w Zalesiu. – Przed godz. 23 zauważyliśmy samochód osobowy marki Volvo, którego kierowca znacznie przekroczył dozwoloną prędkość. Wówczas okazało się, że za kierownicą siedział 18-letni mieszkaniec Terespola. Młodzieniec przekroczył dozwoloną w terenie zabudowanym prędkość o 58 km/h – informuje Barbara Salczyńska-Pyrchla, oficer prasowy bialskiej policji. Okazało się, że kierowca auta posiada uprawnienia od około trzech tygodni. Za popełnione wykroczenie zastały mu one zatrzymane. Ukarany został również mandatem oraz otrzymał punkty karne.

Udostępnij!

Komentarze: 3

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. Prawdopodobnie za 2 lata rozbije się na drzewie, taki los krążowników szos. Oby przy okazji nie zrobił krzywdy innym uczestnikom ruchu drogowego. Na marginesie Pani autor artykułu, K-2 to szczyt w Himalajach, krajowa dwójka to , podaję pełną nazwę – droga krajowa nr 2 -skrót DK -2.

  2. Droga krajowa, tranzytowa. Szeroka jezdnia z pasami awaryjnymi. Chodniki oddalone od jezdni. Przejście dla pieszych z sygnalizacja i ograniczenie do 50. Tam i w wolce powinno być 70.